۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۵۳
کد خبرنگار: 1410
کد خبر: 83404912
۰ نفر

برچسب‌ها

تیم والیبال شهرداری ارومیه برای قهرمانی بسته شد

ارومیه- ایرنا- تیم والیبال شهرداری ارومیه بر اساس ادعای مسئولان این باشگاه برای قهرمانی در فصل آینده لیگ برتر بسته شد تا آرزوی دیرینه مردم در شهر عضاق والیبال به بار نشیند.

شهردار ارومیه روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با ابراز امیدواری نسبت به قهرمانی این تیم طی فصل آینده لیگ برتر افزود: این تیم برای قهرمانی به حمایت و پشتیبانی مردم والیبال دوست ارومیه نیاز دارد.

محمد حضرت‌پور از حمایت های شورای اسلامی شهر ارومیه در جهت ارتقای سطح فنی تیم، اضافه کرد: امسال تیم شهرداری ارومیه طبق خواسته جوانان والیبال‌دوست و با بهترین بازیکنان بسته شد.

وی بیان کرد: والیبال بهترین بستر برای معرفی شهر ارومیه به شمار می رود و با برگزاری مسابقات بین‌المللی و حضور قدرتمند در لیگ برتر سعی داریم این ظرفیت را بارور کنیم.

شهردار ارومیه گفت: صعود تیم ملی والیبال به جمع ۶ تیم برتر در لیگ جهانی والیبال نیز در سایه تشویق و شور وصف‌ناپذیر هواداران ارومیه ای رقم خورد و با تشویق این هواداران بود که تیم قهرمان لیگ جهانی در ارومیه با نتیجه سه بر صفر باخت.

امسال تیم شهرداری ارومیه از نام‌های مطرحی در بخش مربیگری و بازیکن بهره‌مند است؛ مصطفی کارخانه مربیگری تیم شهرداری ارومیه را در فصل پیش‌رو در اختیار دارد و نام‌های بزرگی نظیر سیدمحمد موسوی، فرهاد قائمی، محمدرضا حضرت‌پور و فرهاد سال‌افزون در ترکیب تیم دیده می‌شوند.

تیم والیبال شهرداری ارومیه تاکنون به عنوان قهرمانی لیگ برتر دست نیافته است و این آرزو در ذهن بسیاری از والیبال‌دوستان ارومیه‌ای موج می‌زند.

۸۱۳۷/‏۳۰۷۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =