۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۰
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83404909
۰ نفر

برچسب‌ها

گریژمان: با «مسی» کنار می‌آیم

تهران- ایرنا- «آنتوان گریژمان» ستاره فرانسوی و تازه وارد آبی اناری‌ها در مصاحبه‌ با روزنامه مارکا، گفت: برای بازی کردن کنار «لیونل مسی» لحظه شماری می‌کنم و اطمینان دارم که با مرد آرژانتینی کنار می‌آیم.

با توجه به اینکه مسی به دلیل خستگی پس از رقابت‌های کوپا آمریکا در تعطیلات به سر می‌برد، مهاجم پیشین باشگاه اتلتیکو مادرید باید در تور ژاپنِ کاتالان‌ها بدون مرد آرژانتینی کار خود را پیش ببرد.

وی در مصاحبه اختصاصی با روزنامه مارکا در خصوص موضوعات مختلفی اظهار نظر کرد که بخشی از آن که به طرو پرسش و پاسخ در ارتباط با مسی مطرح شده، از قرار زیر است:

برای شما که عادت دارید آزادانه بازی کنید، آیا بازی کردن با مسی چالش‌برانگیز نیست؟

- بازی کردن کنار مسی فوق العاده است؛ برای دیدن هر روز او و کارهایی که در تمرینات انجام می‌دهد، هیجان زده هستم. می‌خواهم در تمرینات مچ او را بگیرم و کارهایی که انجام می‌دهد را تکرار کنم یا آنها را به سبک خودم انجام دهم و چه داخل زمین و چه خارج از آن با او بیشتر آشنا شوم؛ بی صبرانه منتظر بازگشت مسی هستم و آماده ام تا برای او، باشگاه و بازیکنان نهایت تلاشم را انجام دهم.

به طور مشخص از اینکه شاید با او کنار نیایی، نگران نیستی؛ این آرامش خیلی عجیب نیست؟

-آدم سخت گیر و پیچیده‌ای نیستم؛ دوست دارم با افراد ارتباط برقرار کنم و از همراهی آنان لذت ببرم و اطمینان دارم خیلی خوب با هم کنار می آییم.

زمانی که قرارداد نهایی شد و به طور رسمی بازیکن بارسلونا شدی چه احساسی داشتی؟

- با پدرم تماس گرفتم و از خوشحالی گریه کردم؛ بالاخره همه چیز تمام شده بود و آنجا بودم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =