۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۷
کد خبرنگار: 1112
کد خبر: 83404829
۰ نفر

برچسب‌ها

نمایش «هیپولیت» در ایتالیا به صحنه می‌رود

تهران- ایرنا- نمایش «هیپولیت» به کارگردانی فرزاد امینی در دومین حضور بین‌المللی توسط هیات انتخاب آثار جشنواره «آرکاته دِ آرته» ایتالیا پذیرفته شد.

به گزارش روابط عمومی نمایش هیپولیت، این نمایش به کارگردانی فرزاد امینی به دعوت از تئاتر تاسکابیله برگامو در ایتالیا که برگزارکننده فستیوال است، در جشنواره آرکاته د آرته، جمعه و شنبه پیش رو (٤ و ٥ مرداد) به صحنه می رود. در این جشنواره بین المللی گروه های بزرگی؛ نظیر تئاتر ووپرتال پینا بائوش از آلمان و تئاتراودین یوجنیو باربا شرکت و اساتیدی از کشورهای مختلف جهان در حاشیه این جشنواره کارگاه ها و سمینارهایی برگزار می کنند. امینی نیز با سمیناری با عنوان تراژدی و بدن تراژیک سخنرانی خواهد داشت.

این دومین حضور بین‌المللی هیپولیت بعد از فستیوال تئاتر زوگرافو در آتن-یونان است که در ایتالیا به صحنه خواهد رفت و طبق جدول اعلامی از سوی دبیرخانه هیپولیت در این فستیوال، جمعه ٢٦ و شنبه ٢٧ ژوئیه (۴ و ۵ مرداد) ساعت ۲۱:۳۰، در تئاتر تاسکابیله شهر برگامو اجرا خواهد شد.

در این نمایش فرزاد امینی، نازنین بهرامی، علی تاریمی، رزیتا سبزه قبایی، رها سلیمانی، زهرا سوری، نیایش نهاوندی به عنوان بازیگران ایفای نقش می کنند. هیپولیت برای سال آینده در ژوئیه ٢٠٢٠ به فستیوال ریکونترست دوژون تئاترین یوروپین که در شهر گرانابل فرانسه برگزار می شود دعوت شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =