انتقادهای تخریبی و شکننده در جامعه مردود است

اردبیل_ایرنا _امام جمعه خلخال گفت:در حالی که انتقادهای سازنده همواره مورد استقبال می باشد هرگونه انتقاد تخریبی ،شکننده و تفرقه انگیز در پیش افکار عمومی مردود است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام کریم اسدی روز یکشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی خلخال افزود: امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند وحدت و همدلی بوده و در شرایطی که دشمنان انقلاب در تلاش برای ایجاد تفرقه با بزرگ نمایی و برجسته کردن مشکلات جامعه هستند رسانه‌ها و فضای مجازی نباید در مسیر حرکت دشمن قرار گیرند.

او اظهار کرد: انتقاد سازنده می‌تواند به مسئولان و دست اندرکاران در رفع نقایص، جبران کوتاهی و حل مشکلات مختلف اجتماعی و اقتصادی کمک کند اما تخریب مشکلی حل نکرده و موثر هم واقع نخواهد شد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی خلخال گفت: زمانی که طرح مشکلات جامعه از سوی رسانه، فضای مجازی و یا هر تریبونی منجر به نتیجه مطلوب نشده و یا خواسته‌ها دست نیافتنی باشد موجب یاس و ناامیدی مردم می‌شود.

او با گرامیداشت چهلمین سالروز اقامه نماز جمعه در کشور پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از این پایگاه به عنوان مستحکم‌ترین سنگر حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی یاد کرد.

وی اضافه کرد: پایگاه نماز جمعه، مساجد و اماکن مقدس شهرستان خلخال ظرفیت بزرگی برای گردهمایی مردم، بررسی و اعلام نیازهای عمومی جامعه و روشن شدن پاسخ بسیاری از سئوالات مردم است به شرطی که از این ظرفیت بدرستی استفاده شود.

خلخال در جنوب اردبیل واقع است.

۶۰۱۸/‏۷۱۱۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =