۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۹
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 83404802
۰ نفر

برچسب‌ها

انتقاد استاندار زنجان از غیبت مدیران در جلسه ها

زنجان – ایرنا – استاندار زنجان با انتقاد از حضور نیافتن مدیران عضو در جلسه ها گفت: حضور معاونان و جانشینان مدیران کل در این جلسه ها موجب شده که مصوبات نتیجه و کارآیی لازم را نداشته باشد.

فتح الله حقیقی روز یکشنبه در جلسه شورای حفاظت منابع آب استان زنجان افزود: باید از حضور معاونان مدیران کل خودداری می‌شد؛ تنها به خاطر احترام و شأن انسانی این کار انجام نشد، التبه در این خصوص تذکر خواهیم داد و در صورت تکرار برخورد لازم با این مدیران انجام خواهد شد.

وی همچنین با انتقاد از عملکرد محیط زیست استان زنجان اظهار داشت: متاسفانه درخواست هر مجوزی به واسطه این اداره کل مشکل ساز شده است.

نماینده عالی دولت در استان زنجان خاطرنشان کرد: شرکت برق منطقه‌ای استان نسبت به انجام همه کارها تاکید دارد، اما در عمل چیزی دیگری است و نمونه عینی آن این است که زنجان رتبه نخست در سو استفاده برق را کسب کرده، زیرا به دلیل نبود تعهد کاری بوده است.

وی اظهار داشت: حضور مدیران می‌تواند علاوه بر تعهد کاری که دارد، به انسجام بخشی بیشتر کارها و اتخاذ تصمیمات بهتر منتهی شود.

حقیقی با بیان اینکه شرکت آب منطقه‌ای به موضوع چاه‌های غیر مجاز استان با اهتمام بیشتری وارد شود، افزود: باید در مرحله نخست این چاه‌ها مسدود شود.

این مسئول اضافه کرد: در صورت بروز مشکل لیست افراد، به استانداری ارائه و سپس دستور کتبی برای ادامه کار و برخوردهای لازم صادر خواهد شد، و باید انسداد چاه‌های غیرمجاز با سرعت بیشتری انجام شود.

استاندار زنجان ادامه داد: چاه‌هایی که اضافه برداشت از سوی افرادی که مسولیت هایی در این زمینه دارند، اسامی آنان از سوی شرکت آب منطقه‌ای نیز به استانداری اعلام، تا نسبت به جمع آوری آنها اقدام شود که همکاری‌های لازم در این ارتباط انجام می‌گیرد.

وی اظهار داشت: تا جلسه آینده لیست موارد یاد شده به استانداری ارائه شود و با پیوست نامه‌ای تعطیل خواهند شد که این کار مرحله به مرحله انجام خواهد گرفت.

حقیقی افزود: طبق آمار اعلام شده یکهزار و ۲۱۰ هکتار کشت برنج در بستر رودخانه استان شکل گرفته و با تشکیل کمیته‌ای ممنوعیت این کار انجام خواهد شد.

۹۶۴۶/‌۸۰۶۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =