داوران سومین جشنواره ملی فیلم ایثار معرفی شدند

تهران-ایرنا- مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از معرفی داوران سومین جشنواره ملی فیلم ایثار خبر داد و گفت: این جشنواره با محوریت ایثار اجتماعی و هدف بهره گیری از دستاوردهای هنرمندان متعهد، خلاق و توانمند برگزار می شود.

به گزارش بنیاد شهید و امور ایثارگران، سید مرتضی حسینی با اعلام این خبر افزود: سید حسن حق گو، محمدتقی فهمیم و مرجان ریاحی، آثار رسیده به بخش‌های مختلف سومین جشنواره ملی فیلم ایثار را داوری خواهند کرد.
وی یادآور شد: سومین جشنواره ملی فیلم ایثار با محوریت ایثار اجتماعی برگزار می‌شود و به دنبال این است تا با بهره‌گیری از دستاوردهای هنرمندان متعهد، خلاق، توانمند و با شیوه‌های متنوع تولید، نسبت به تقویت چرخ ایثارگری‌های اجتماعی، شناساندن مصادیق این فضیلت فردی و اجتماعی، تعمیم ارزش‌های والای ایثار، از خودگذشتگی، بروز رفتارهای نیکوکارانه و احیای مسلک «دیگران را بر خود مقدم داشتن» از دریچه دانش فیلم سازی اقدام کند.
حسینی خاطرنشان کرد: سومین جشنواره ملی فیلم ایثار در دو بخش فیلم نامه و فیلم ۱۲۰ ثانیه‌ای برگزار می‌شود و آثاری که در راستای اهداف جشنواره مناسب تشخیص داده شوند علاوه بر اعطای جوایز، نسبت به خرید آنها اقدام خواهد شد.
دبیر سومین جشنواره فیلم ایثار با اشاره به آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا پایان روز ۳۰ مردادماه سال جاری، گفت: زمان برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره متعاقباً اعلام خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =