۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۷
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 83404677
۰ نفر

برچسب‌ها

کشفیات کالای قاچاق در خراسان رضوی افزایش یافت

سبزوار- ایرنا- میزان کشف کالای قاچاق در استان خراسان رضوی طی سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال از نظر ارزش ریالی دو برابر شده و از نظر حجم ۵۰ درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی روز یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار گفت: حرکت نیروی انتظامی در تراز جمهوری اسلامی و کسب رضایت مردم است.
سردار محمد کاظم تقوی افزود: مأموران نیروی انتظامی مجاهدانی هستند که برای برقراری و حفظ امنیت کشور از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند و رضایت رهبر معظم انقلاب اسلامی بزرگترین افتخار برای پلیس است.
وی با اشاره به نامگذاری امسال به سال رونق تولید اظهار داشت: نیروی انتظامی در زمینه مبارزه با کالای قاچاق موفق تر از سال گذشته عمل کرده و مصمم هستیم در مبارزه با ورود کالاهای غیر مجاز برخورد لازم را داشته باشیم.
فرماندار ویژه سبزوار نیز با اشاره به نقش مؤثر نیروی انتظامی در حفظ امنیت کشور گفت: امنیت پایدار با حضور و مشارکت مردم برقرار می‌شود.
احمد برادران افزود: با همدلی و انسجام بین دستگاه‌های اجرایی، اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی امنیت مطلوبی در سبزوار فراهم شده که این موضوع تمایل به سرمایه گذاری در شهرستان را افزایش داده است.
در این مراسم از زحمات سرهنگ محمد هاشمی که به افتخار بازنشستگی نائل شد قدردانی و سرهنگ حسین بیات مختاری به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار معرفی شد.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.
۸۱۴۵/۷۴۹۵/‏‬ ۶۰۵۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =