۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۷
کد خبرنگار: 2666
کد خبر: 83404670
۰ نفر

برچسب‌ها

محدودیت ترافیکی در محدوده زیرگذر رسالت شهر ایلام اعمال شد

ایلام - ایرنا - معاون امور زیربنایی و ترافیک شهرداری ایلام گفت: محدودیت جدید ترافیکی در محدوده زیرگذر رسالت شهر ایلام به مدت ۱۰ روز اعمال می شود.

علیرضا سروری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بر این اساس از امروز مسیر خیابان آیت اله اشرفی اصفهانی به سمت چهارراه رسالت و بر عکس مسدود است و با همکاری پلیس راهور از تردد خودروها جلوگیری می شود.

وی یادآور شد: این محدودیت ترافیکی بدلیل انجام عملیات ایزولاسیون سقف و آسفالت زیرگذر رسالت شهر ایلام اعمال شده است.

معاون شهردار ایلام اضافه کرد: در زمان اعمال محدودیت ترافیکی جدید شهروندان می توانند از بلوار مدرس، بلوار اصناف و بلوار امام(ره) و خیابان های مجاور آنها به عنوان مسیر جایگزین تردد کنند.

سروری گفت: زیرگذر رسالت شهر ایلام در حال تکمیل نهایی است و با رفع نواقصات تا حدود یک ماه آینده به طور کامل بازگشایی می شود.

وی تاکید کرد: اعمال محدودیت جدید ترافیکی در محدوده زیرگذر رسالت باعث ایجاد ترافیک در رفت و آمد می شود که در این زمینه همراهی و همکاری مردم ضروری است.

وی با بیان اینکه عملیات عمرانی و سازه ای زیرگذر رسالت شهر ایلام به پایان رسیده و فاز تکمیلی آن آغاز شده است، افزود: به صورت همزمان پروژه جمع آوری آب های سطحی ناشی از بارندگی و انتقال آنها به سیل بند بلوار اصناف شهر ایلام بوسیله حفر چاه و تونل زیرزمینی نیز در حال انجام است و با انجام اقدامات تکمیلی، این پروژه هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایرنا، شهر ۲۲۰ هزار نفری ایلام بدلیل عرض بسیار کم معابر و تجمع مراکز خدماتی در هسته مرکزی شهر با معضل ترافیک مواجه است و چهارراه رسالت و میدان شهید کشوری شهر ایلام از جمله مناطقی است که بار ترافیکی بسیار زیادی دارد و در مواقعی از روز با گره ترافیکی مواجه می شود. 

به منظور رفع معضل ترافیک اجرای زیرگذر چهار راه رسالت شهر ایلام در دستور کار شهرداری قرار گرفت که کلنگ احداث آن همزمان با یوم الله ۲۲ بهمن سال ۹۶ با حضور امام جمعه و استاندار ایلام به زمین زده شد.

۶۰۳۲/۶۱۱۹

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =