ورزشکاران زن سیستان و بلوچستان از تخفیف سفرهای ریلی برخوردار می شوند

زاهدان- ایرنا- مدیرکل بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ورزشکاران زن این استان از تخفیف ۶۰ درصدی در هزینه سفرهای ریلی برخوردار می شوند.

فاطمه فاضلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هدف از اجرای تخفیف ریلی تسهیل شرایط و حمایت از ورزشکاران زن سیستان و بلوچستان است.

وی گفت: توسعه ورزش زنان و تسهیل و حمایت از ورزشکاران زن یک اصل مهم است اما متاسفانه بسیاری از ورزشکاران زن سیستان و بلوچستان در پرداخت هزینه های سفر دچار مشکل هستند و ما در تلاشیم گوشه ای هر چند کوچک از این مشکلات را رفع کنیم.

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان افزود: این استان ظرفیت ویژه ای از بانوان توانمند در حوزه ورزشی دارد.

وی بیان کرد: این طرح با همکاری اداره کل راه آهن جنوب شرق اجرایی می شود.

فاضلی گفت: برای نخستین بار در سیستان و بلوچستان از سوی دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، شورای نخبگان ورزشی تشکیل شده و در این شورا به اهم مطالبات و وضعیت زنان فعال ورزشی پرداخته می شود.

وی افزود: پیش از این نیز با انعقاد تفاهم‌نامه میان اداره کل راه آهن جنوب شرق و امور بانوان و خانواده استانداری، زنان سرپرست خانوار نیز از تخفیف ۳۰ درصدی در سفرهای ریلی بهره مند شده بودند.

۹۹۲۳**۳۲۱۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =