۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۸
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83404643
۰ نفر

برچسب‌ها

مدیر بارسلونا «نیمار» را از بازگشت «نااُمید» کرد

تهران- ایرنا- «اریک آبیدال» مدیر باشگاه بارسلونا مدعی شد که با توجه به خرید «آنتوان گریژمان» و رسیدن تعداد مهاجمان این تیم به عدد ایده آل ۶، بنابراین هیچ نیازی برای جذب مهاجمی دیگر وجود ندارد؛ اظهارنظری که به شکلی تلویحی بر عدم نیاز بارسا به «نیمار» دلالت دارد.

آبی اناری‌ها به تازگی با امضای قراردادی ۱۲۰ میلیون یورویی کار انتقال مهاجم فرانسوی اتلتیکو به نیوکمپ را به سرانجام رساندند و گریژمان با پیوستن به بازیکنانی همچون «لیونل مسی» و «لوئیس سوارز» خط حمله وحشتناک کاتالان‌ها را تشکیل خواهد داد.

بارسایی‌ها علاوه بر این، از «عثمان دمبله»، «فیلیپه کوتینیو» و «مالکوم» در خط حمله پرستاره خود بهره می‌برند.

با این حال، هر گونه خروجی بارسا می‌تواند جا را برای بازگشت نیمار به نیوکپ باز کند؛ بازیکنی که در ماه‌های اخیر زمزمه‌های زیادی مبنی بر حضور مجدد وی در بارسلون شنیده می‌شود.

این در حالی است که با توجه به اطلاعات کنونی، هیچ مذاکره‌ای برای انتقال خروجی‌های بارسا انجام نشده و آبیدال نیز در این خصوص اذعان داشت که نیازی به اضافه شدن یک مهاجم دیگر در این تیم وجود ندارد.

وی در مصاحبه با لو پاریسین اظهار داشت: ما به ۶ مهاجم نیاز داشتیم و با اضافه شدن گریژمان ما به این عدد ایده آل رسیدیم؛ از حالا به بعد تصمیم با سرمربی است.

وی در خصوص حضور هموطنش در نیوکمپ اظهار داشت: باید از استعداد گریژمان شروع کنیم؛ موضوعی که همه نسبت به آن آگاه هستیم؛ تجربه او و اینکه جام‌های زیادی نیز کسب کرده موضوع دیگری است؛ گریژمان برای اتلتیکو مادرید بازیکن کلیدی بود؛ او قادر است در بازی های بزرگ تعیین کننده باشد و علاوه بر این می‌تواند در پست ها ی متفاوت بازی کند؛ گریژمان تمام کننده فوق العاده ای است و بارسا به بازیکنی مثل او احتیاج دارد.

آبیدال در خصوص این موضوع که چرا مسی پیش از  انتقال گریژمان، سکوت کرده بود؟ نیز تاکید کرد: این وظیفه مسی نیست؛ اگر او در مورد بازیکنی که برای تیم دیگری بازی می‌کند، اظهارنظر کند در واقع به هم تیمی‌های فعلی خود بی‌احترامی کرده است؛ معتقدم دلیل اینکه مسی پیش از انتقال گریژمان در این خصوص حرفی نزد نیز همین موضوع باشد.

با توجه به اتفاقات و حواشی و گمانه زنی‌های اخیر در خصوص بازگشت نیمار به نیوکمپ و به اصطلاح با دست پس زدن و با پا پیش کشیدن‌های متوالی مقامات بارسا، و همچنین مصاحبه‌های مقامات تیم پاری‌سن‌ژرمن در خصوص عدم دریافت پیشنهاد جدی از سوی آبی‌اناری‌ها برای جذب نیمار، به نظر می‌رسد بارسا به نوعی قصد دارد از مرد برزیلی انتقام بگیرد؛ کسی که تابستان سال ۲۰۱۷ پس از سپری کردن دورانی فوق العاده در نیوکمپ به یکباره تصمیم گرفت راهی پاریس شده و با قراردادی رکوردشکن به جمع پی‌اس‌جی ملحق شد؛ در واقع در آن زمان پول چشم‌های نیمار را کور کرده بود و حالا که به اصطلاح سر او به سنگ خورده، کار از کار گذشته و بارسا نیازهای خود را تامین کرده است!

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =