۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۷
کد خبرنگار: 2204
کد خبر: 83404608
۰ نفر

برچسب‌ها

تردد در محور بیرجند - اسدیه کند شد

بیرجند - ایرنا - تردد در محور بیرجند - اسدیه خراسان جنوبی به دلیل وزش باد و گرد و خاک شدید کند شد و برخی خودروها مجبور به توقف شده‌اند. 

جانشین رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: تردد در ابتدای محور بیرجند به سمت مرک کند شده اما هیچ جاده‌ای مسدود نیست.

سرهنگ محمدباقر توفیقی نیا روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در محور بیرجند - سربیشه و سربیشه - نهبندان نیز در برخی مقاطع که گرد و خاک بیشتر است، باید رانندگان با احتیاط بیشتر تردد کنند.

وی تاکید کرد: رانندگی با سرعت مطمئنه، اطمینان از سیستم روشنایی خودرو و رعایت فاصله طولی در چنین شرایط جوی باید بیشتر مورد توجه رانندگان باشد.

سرعت وزش باد لحظه‌ای در بیرجند مرکز خراسان جنوبی صبح امروز (یکشنبه) به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت رسید که ضمن ایجاد گرد و خاک موجب کاهش دید افقی در برخی مناطق شد.

تندباد از بامداد امروز در خراسان جنوبی مشهود بود به طوری که گرد و خاک آسمان اغلب شهرهای استان را فرا گرفت و کیفیت هوا از سطح بسیار ناسالم هم فراتر رفت.

کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی به خبرنگار ایرنا گفت: تا پایان هفته بادهای شدید به همراه گرد و خاک را در استان شاهد خواهیم بود و امروز به غیر از مرکز استان سرعت باد در طبس ۶۵، سربیشه ۶۱ و فردوس به ۵۸ کیلومتر بر ساعت رسید که بروز خسارت دور از انتظار نیست.

۹۸۹۳*۳۰۲۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =