توقیف نفتکش انگلیس نشان از اقتدار ایران است

همدان - ایرنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: توقیف نفتکش توسط نیروی دریایی سپاه در راستای حفظ استقلال کشورمان صورت گرفت تا بار دیگر اقتدار ایران را به آمریکا و مزدورانش اثبات کند.

آیت‌الله محسن مجتهد شبستری روز یکشنبه در جمع پاسداران سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان اظهار داشت: سپاه پاسدارن علاوه بر توقف نفتکش با شکار پهباد آمریکا بار دیگر برگ زرینی به پرونده درخشان خود اضافه کرد.

امام جمعه سابق تبریز افزود: دشمنان این مرز و بوم همواره به دروغ پردازی و شایعه سازی در خصوص ایران اسلامی مشغول بودند و آخرین ادعای آنان مبنی بر شکار پهباد ایرانی نیز دروغ از آب درآمد.

آیت الله مجتهد شبستری با بیان اینکه ملت ایران اسلامی از بیگانگان هراسی ندارد اضافه کرد: توان بالای نظامی ایران اجازه هیچ گونه تعرضی به دشمن نمی‌دهد و دشمنان به خوبی می‌دانند که در صورت حمله نظامی، امنیت اسرائیل به خطر می‌افتد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آزمایش‌های انقلاب خوش درخشید و چه در دوران دفاع مقدس و چه در اتفاقات گوناگون از امتحانات مختلف با سرافراز ی بیرون آمد.
وی سپاه را بازوی ولی فقیه و روحانیت دانست افزود: بیشتر مشکلات کشور ناشی از نبود مدیریت داخلی است پس باید در راستای افزایش بصیرت مردم در انتخابات پیشرو تلاش شود.

۷۵۲۶/۲۰۹۰

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =