آیین نکوداشت شهید قربانعلی امیدی در شهرکرد برگزار شد

شهرکرد - ایرنا - همزمان با سومین روز از شهادت قربانعلی امیدی ارجنکی، شهید مدافع امنیت و نظم ، آیین بزرگداشت این شهید شنبه شب در شهرکرد برگزار شد.

به گزارش ایرنا، آیین بزرگداشت سومین شب از شهادت این شهید مدافع وطن ، در حسینیه شهدای ارجنکی ها در خیابان نامجو شهرکرد با حضور اعضا خانواده ، شهروندان و همرزمان این شهید برگزار شد و قرائت فاتحه و نوحه خوانی از جمله برنامه های این آیین بود.

پیکر شهید مدافع نظم و امنیت سروان " قربانعلی امیدی ارجنکی " روز شنبه در شهرکرد پس از اقامه نماز توسط نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری با حضور هزاران نفر تشییع شد.

به گزارش ایرنا، شهید قربانعلی امیدی چهارشنبه هفته گذشته در درگیری با اشرار قاچاقچی ، در منطقه فنوج سیستان و بلوچستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سروان قربانعلی امیدی ارجنکی از نیروهای خدوم نیروی انتظامی روز ۲۶ تیرماه در درگیری با اشرار در استان سیستان و بلوچستان، شهرستان فنوج به شهادت رسید.
شهید قربانعلی امیدی متولد ۳۰ شهریورماه ۱۳۶۰ بود که در مهرماه ۱۳۸۰ به استخدام نیروی انتظامی درآمد، که پس از ۱۸ سال خدمت به عنوان حافظ امنیت کشور روز چهارشنبه ۲۶ تیر ۹۸ در درگیری با یک قاچاقچی اسلحه در روستای مسکوتان شهرستان فنوج سیستان و بلوچستان به مقام شهادت رسید.

2097

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =