متخلفان ارائه دهنده ماساژ با برخورد روبرو می شوند

شهرکرد - ایرنا -رئیس هیات پزشکی ورزشی چهار محال و بختیاری از ابلاغ اخطاریه به اماکن متخلف که خدمات ماساژ ورزشی و حرکات اصلاحی ارائه می دهند ، خبر داد و گفت: با اماکن متخلف ارائه دهنده ماساژ برخورد می شود.

 به گزارش روز یکشنبه ایرنا ، اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، فرامرز شاهین گفت : در ادامه روند نظارت ، بازرسان  ستاد نظارت بر سلامت باشگاه ها به تعدادی از اماکن ورزشی که خدمات ماساژ ورزشی و حرکات اصلاحی ارائه می دادند ، اخطاریه ۲۱ روزه داده  شد تا به منظور تشکیل پرونده و اخذ مجوزهای لازم و فعالیت بر اساس چارچوب های قانونی اقدام کنند.
وی افزود : بازرسان استاد نظارت بر سلامت باشگاه ها با همکاری  اداره کل ورزش و جوانان استان در جهت سالم سازی فضاهای ورزشی همگام هستند و امیدوار است مجموعه تلاش ها به سالم سازی هرچه بیشتر اماکن ورزشی منجر شود. 

همچنین این اداره کل گزارش داد، رئیس واحد بارزسی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال وبختیاری گفت: دو باشگاه که در شهرستان شهرکرد اقدام به آموزش رقص باله، حرکات غیر مرتبط با ورزش و رعایت نکردن نرخ نامه مصوب اداره کل می کردند ، پلمپ شدند.
عباس حبیب پور ادامه داد: براساس شکایات مردمی و بازرسی های صورت گرفته، طی دو مرحله به باشگاه های متخلف تذکر شفاهی و کتبی داده شد و به دلیل رعایت نکردن  قوانین نسبت به پلمپ موقت این دو باشگاه اقدام شد.
وی افزود: در صورتی که مبالغ اضافی دریافتی عودت داده و تعهد کتبی مبنی بر تکرار نشدن  تخلفات توسط دو باشگاه به واحد بازرسی ارائه شود ، این پلمپ رفع می شود در غیر این صورت پروانه فعالیت باشگاه لغو خواهد شد.
به گفته حبیب پور، در تیرماه ۱۸ بازرسی از اماکن ورزشی انجام شده که از این تعداد به ۱۱ مورد تذکر کتبی ارائه شده است.

به گزارش ایرنا، بیش از ۴۰ هزار نفر در چهارمحال و بختیاری ورزشکار بیمه شده اند.

2097

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =