۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۱۸
کد خبرنگار: 1169
کد خبر: 83404490
۰ نفر

برچسب‌ها

والیبالیست‌های دهه ۶۰ ماکو تجلیل شدند

ارومیه – ایرنا - ۲۵ والیبالیست دهه ۶۰ و پیشکسوت به همت جمعی از فرهنگ دوستان ماکویی تجلیل شدند.

مربی تیم‌های ملی والیبال و بازیکن سابق تیم والیبال ماکو روز یکشنبه در این آیین با قدردانی از فعالان فرهنگی این شهرستان که برای تجلیل از ورزشکاران پیشکسوت والیبال آستین بالا زده اند، اظهار داشت: من والیبال را از ماکو شروع کرده و بیش از ۲۷ سال است که در تیم های ملی والیبال و لیگ‌های کشوری والیبال به عنوان مربی فعالیت دارم.

بهمن تاروردی زاده با بیان اینکه بیش از ۳۰ بار با تیم‌های ملی والیبال کشورمان در مسابقات جهانی قهرمان شده ام، افزود: بر حسب وظیفه در خدمت تیم‌های والیبال بوده و اندوخته های خود را به شاگردانم یاد می دهم.

عضو شورای اسلامی شهر ماکو نیز در این مراسم پیشکسوتان ورزشی را از سرمایه های بزرگ و ارزشمند این شهرستان نام برد و اضافه کرد: باید قدردان اینگونه افراد و شخصیت ها بود و از تجارب آنان برای نسل های جدید استفاده کرد.

عزیز برگ‌نی با بیان اینکه ورزشکاران شهرستان ماکو در رشته های مختلف ورزشی از جمله والیبال و کشتی از شخصیت ها و ورزشکاران شناخته شده جهانی هستند، افزود: بهمن تاروردی زاده در رشته والیبال و استاد جهانگیری در رشته کشتی از نام آوران جهانی این رشته های ورزشی به شمار می روند.

والیبال ماکو در دهه ۶۰ جزء ۱۰ تیم برتر ایران بود.

۷۱۳۲/‌۲۰۹۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =