۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۳۱
کد خبرنگار: 1366
کد خبر: 83404457
۰ نفر

برچسب‌ها

احداث کنارگذر خوانسار ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

اصفهان - ایرنا - فرماندار خوانسار گفت: برای احداث کنارگذر این شهرستان به طول هفده کیلومتر ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

منصور کمالی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: پنج کیلومتر از عملیات احداث این طرح با بالغ بر۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان از ردیف اعتبارات ملی سال ۹۸ در دست اجراست.
وی با اشاره به اینکه کارگاه‌های اجرای طرح کنارگذر کمربندی شهر خوانسار فعال است، افزود: روسازی پنج کیلومتر ابتدای این طرح انجام شد و برای ادامه عملیات، نقشه‌برداری از طریق پهباد در حال انجام است که امیدواریم اعتبار تخصیص یافته برای طرح را تا پایان سال بتوانیم جذب کنیم.
وی بیان داشت: این طرح چهار خطه دارای ۶۵ دستگاه پل با حجم خاکبرداری بیش از ۶ میلیون مترمکعب و اعتبار پیش بینی شده ۶۰۰ میلیارد ریال ساخته می‌شود.

وی ضمن قدردانی از مسوولان امر، تخصیص بموقع اعتبار را برای به انجام رساندن این طرح مهم راهسازی شهرستان را خواستار شد.
کمالی در زمینه زیرگذر روستای سنگ سفید خوانسار یادآور شد: بتون‌ریزی دیواره‌های زیرگذر کامل انجام شده و از امروز آرماتوربندی و بتون ریزی سقف آن انجام می شود و پیمانکار قول داد که تا هفته دولت این جاده افتتاح شود.

به گفته فرماندار خوانسار برای ساخت این زیرگذر به طول ۳۰ متر و عرض شش متر بیش از هشت میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شد که با اجرای آن دسترسی مردم به زمین کشاورزی فراهم می‌شود.

به تاکید کارشناسان با احداث کنارگذر خوانسار بخشی از اعظمی از ترافیک شهری در شهرستان کاهش می یابد که تخصیص بموقع اعتبار این طرح از سوی مسوولان امر الزامی است.

استان اصفهان دارای ۱۱ هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه شامل ۳۹۹ کیلومتر آزاد راه، یکهزار و ۶۵۹ کیلومتر بزرگراه، ۲ هزار و ۷۹۱ کیلومتر راه همسنگ و ۲۹ کیلومتر آزاد راه است.

شهرستان خوانسار ۳۰ هزار نفر جمعیت دارد.

۷۱۴۲ / ‏۶۰۲۶/‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =