۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۷:۱۶
کد خبرنگار: 1226
کد خبر: 83404446
۰ نفر

برچسب‌ها

خانه‎باغ‎های فاقد کد‎پستی با نفت گرم نمی‎شوند

بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی از ساماندهی توزیع نفت سفید برای مالکان خانه‌باغ‌های این استان خبر داد و گفت: مالکان این بناها، برای دریافت سوخت مورد نیاز خود باید کد پستی دریافت کنند.

مجتبی شکوری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای نخستین بار در استان، سهمی از نفت سفید به مالکان خانه باغ ها اختصاص یافته و بر این اساس، تنها به افرادی که کد پستی داشته باشند، نفت سفید تعلق می گیرد.

وی افزود: پیش از این، خانه باغ ها مشمول سهمیه نفت سفید نمی شدند و مالکان این اماکن، در تامین این سوخت با مشکل روبه رو بودند که به ناچار به صورت غیرمجاز سوخت خود را تهیه می کردند.

وی خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از قاچاق سوخت و ساماندهی توزیع نفت سفید، توزیع این فرآورده سوختی برای خانه باغ ها با همکاری اداره پست و با ارائه کد پستی، امکانپذیر شده است.

شکوری خاطرنشان کرد: به ازای هر خانه باغ، ۲۰۰ لیتر نفت سفید در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

وی درباره توزیع سوخت میان دارندگان موتورپمپ های کشاورزی نیز گفت: توزیع سوخت میان کشاورزان هم با معرفی شرکت آب منطقه ای انجام می شود.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: میزان سوخت تعلق گرفته به کشاورزان، بر اساس سطح زیر کشت محصول محاسبه و تعیین می شود.

خراسان شمالی در شمال شرق کشور قرار دارد و ۴۴ درصد جمعیت این استان در روستاها سکونت دارند.

۷۱۸۵/‏‬۵۱۳۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =