دور برگردان  بزرگراه  گناوه به دیلم اصلاح شود

گناوه - ایرنا - دوربرگردان مسیر بزرگراه گناوه به دیلم حدفاصل روستای مال قاید به نقطه حادثه خیز و خطرناک تبدیل شده و باید اصلاح شود.

امام جمعه گناوه روز یکشنبه در دیداv با رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای این شهرستان گفت: از ابتدای احداث دوربرگردان به مسئولین گوشزد کردیم که اصولی و مهندسی انجام نشده و با توجه به تلفات رخ داده در این نقطه باید برای پیشگیری از هرگونه حادثه ناگوار هر چه زودتر چاره اندیشی شود.

حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی افزود: در این مسیر باید تا چه زمان شاهد حوادث و تلفات جانی باشیم که مسئولان به فکر بیافتند.

وی گفت: جاده کمربندی گناوه به سمت مرقد سیدرضا از محورهای پرتردد و خطرناک است که با توجه به وضعیت نامناسب تنها پل در این محور باید یک طرفه یا چاره دیگری اندیشیده شود.

امام جمعه گناوه بیان کرد: جاده گناوه به سمت مال قاید و مرقد سیدرضا علائم راهنمایی و رانندگی کافی ندارد و باید مدنظر قرار گیرد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گناوه گفت: یکی از برنامه‌های این اداره راه اندازی باند دوم جاده کمربندی گناوه است که می‌طلبد معارضانی که در این مسیر زمین دارند برای پیشرفت شهر و توسعه راه های منطقه همکاری و مساعدت کنند.

ابوالحسن علوی افزود: خط کشی جاده‌های شهرستان بزودی انجام می شود.

بزرگراه گناو به دیلم از محورهای پرتردد مواصلاتی شمال استان بوشهر است.

۶۱۶۴/‏۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =