زمان نام‌نویسی سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر سیستان و بلوچستان تمدید شد

زاهدان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: مهلت نام‌نویسی در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر این استان تا ۲۰ مرداد تمدید شد.

مهرداد جهاندیده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: صاحبان کسب و کار دارای نوآوری و خلاقیت، افراد و شرکت‌هایی که واجد شرایط کارآفرینی هستند می‌توانند تا ۲۰ مرداد در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر نام نویسی کنند.
وی تاکید کرد: این جشنواره هر سال با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، تاکید بر خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، شناسایی کارآفرینان در سراسر کشور و انتخاب برترین آن‌ها و معرفی به عنوان الگو به آحاد جامعه بویژه جوانان، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی در بخش‌های صنعت، کشاورزی و خدمات، ایجاد نشاط و رقابت در فضاهای کسب و کار، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی و تقویت نقش کارآفرینان در نظام تصمیم سازی کشور برگزار می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه نام نویسی در سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر از هشتم خرداد آغاز شده است، گفت: با توجه به تمدید زمان نام نویسی، همه کارآفرینان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.karafarinanebartar.ir نسبت به نام نویسی ، تکمیل فرم‌های مربوطه و ارسال مستندات اقدام کنند.
وی افزود: کارآفرینان برتر در این جشنواره در سه بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی و خدمات انتخاب می‌شوند و پس از معرفی در جشنواره استانی در صورت داشتن شرایط و کسب امتیازات لازم به جشنواره ملی امتنان از کارآفرینان برتر کشور معرفی خواهند شد.
جهاندیده خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به معاونت اشتغال و کارآفرینی اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان به آدرس "زاهدان، خیابان امداد، اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان" و یا ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان‌ها مراجعه کنند.

۹۹۰۸**۳۲۱۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =