تحقق ۱۰۶ درصدی طرح های اکرام ایتام و محسنین در قزوین

قزوین - ایرنا - برنامه پیش بینی شده برای اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین در سال ۹۷ با استقبال نیکوکاران استان، ۱۰۶ درصد تحقق یافت.

مدیر کل کمیته امداد قزوین روز یکشنبه در نشست تخصصی تجلیل از حامیان طرح اکرام ایتام شاغل در سازمان ثبت اسناد و املاک استان قزوین بیان کرد: سال گذشته در طرح محسنین پنج هزار و ۷۱۲ حامی برای حمایت از سه هزار و ۱۴۶ فرزند مددجو با کمیته امداد استان قزوین همکاری داشتند و مجموع کمک های اهدایی این حامیان در سال گذشته بیش از چهار میلیارد و ۲۹۵ میلیون تومان بوده است.
‌مجید مومنی افزود: همچنین در طرح اکرام ایتام ۱۴ هزار و ۷۳ حامی برای حمایت از هزار و ۶۱۲ یتیم تحت حمایت با کمیته امداد استان قزوین همکاری کردند که مجموع کمک های اهدایی آنها بیش از ۹ میلیارد و ۳۱۷ میلیون تومان بوده است.

مومنی اعلام کرد: متوسط سرانه کمک حامیان در طرح اکرام ایتام بیش از ۵۳ هزار تومان و در طرح اکرام محسنین بالغ بر ۶۲ هزار تومان بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین افزود: متوسط دریافتی فرزندان تحت حمایت در طرح اکرام ایتام ۴۶۷ هزار تومان بوده که بالاترین مبلغ دریافتی متعلق به ایتام تحت حمایت اداره قزوین و بوئین زهرا به ترتیب با ۵۳۹ و ۵۱۷ هزار تومان بوده است.

این مسئول گفت: در طرح اکرام محسنین هم میانگین دریافتی ماهانه فرزندان محسنین ۱۱۳ هزار تومان بوده که بالاترین مبلغ دریافتی متعلق به فرزندان تحت حمایت اداره آبیک و ضیاءآباد با ارقام بیش از ۲۷۱ و ۲۲۸ هزار تومان ثبت شده است.

۶۱۰۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =