۹۰ میلیارد تومان به طرح های عمرانی سرباز اختصاص یافت

چابهار- ایرنا- سرپرست فرمانداری سرباز در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: امسال برای عمران و آبادانی این شهرستان ۹۰ میلیارد تومان اختصاص یافته که در ۲۳ فصل و ۴۸ برنامه در بخش‌های مختلف بین دستگاه‌های اجرایی توزیع شده است.

سلیم کدخدا روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: استاندار و مدیران کل سیستان و بلوچستان توجه ویژه ای به سرباز دارند و در تلاش برای رفع مشکلات این شهرستان هستند.

وی با قدردانی از تلاش های مسئولان گفت: سرباز از نظر شاخص‌های توسعه ای در رتبه پایینی قرار دارد و باید با تلاش مضاعف و تخصیص اعتبارات ویژه مشکلات این شهرستان را کاهش داد.

سرپرست فرمانداری سرباز اظهار امیدواری کرد که با همت و تلاش مضاعف مدیران شهرستان در جذب به موقع اعتبارات، تعامل و همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی استان توسعه، عمران و آبادانی شهرستان با شتاب بیشتری ادامه یابد.

وی بیان کرد: فصلآب و فاضلاب با اعتباری در حدود ۲۵ میلیارد تومان ۲۷ درصد از کل اعتبار، فصل حمل و نقل با اعتباری در حدود ۲۴ میلیارد تومان ۲۷ درصد از کل اعتبار، فصل صنعت و معدن با اعتباری در حدود ۱۰ میلیارد تومان ۱۱ درصد از کل اعتبار و فصل توسعه و خدمات شهری، روستایی و عشایری با اعتباری در حدود ۹ میلیارد تومان ۱۰ درصد از کل اعتبار شهرستان سرباز را به خود اختصاص داده اند.

کدخدا آبرسانی به روستاها، آسفالت راه‌های خاکی، آنتن دهی تلفن همراه و حل مشکلات اینترنت، ساماندهی کامل مرز پیشین در حمل و نقل کالا و جابجایی مسافر و تکمیل طرح های نیمه تمام شهرستان سرباز را خواستار شد.

به گزارش ایرنا شهرستان سرباز از توابع سیستان و بلوچستان با جمعیت حدود ۲۰۰ هزار نفر در ۵۵۰ کیلومتری زاهدان مرکز این استان واقع شده است.

۳۰۴۳**۳۲۱۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =