۵۹ میلیارد تومان اعتبار عمرانی به کنارک اختصاص یافت

چابهار- ایرنا- فرماندار کنارک در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ۵۹ میلیارد تومان اعتبار برای اجرا و تکمیل طرح‌های نیمه تمام این شهرستان مصوب شده که امیدواریم با تخصیص ۱۰۰ درصدی شاهد عمران و آبادانی منطقه باشیم.

حمیدالدین یوسفی روز یکشنبه در نشست کمیته برنامه ریزی کنارک اظهار داشت: این شهرستان تامین کننده ۸۰ درصد خوراک اولیه کارخانجات شیلاتی و آبزیان کشور است و علاوه بر توسعه منطقه‌ای و محلی می تواند در توسعه ملی نقش آفرینی کند.

وی بیان کرد: کمیته برنامه ریزی از مهمترین کمیته های تعیین کننده توسعه کنارک است و باید با برنامه ریزی دقیق در کنار تلاش جهادی مشکل اشتغال شهرستان و مناطق همجوار را برطرف کرد.

فرماندار کنارک تصریح کرد: مدیران این شهرستان مکلف هستند تمامی زیرساخت ها را برای سرمایه گذاران خصوصی آماده کنند.

وی با اشاره به ظرفیت های بالقوه بخش زرآباد، گفت: این بخش در زمینه صید و صیادی، گردشگری و بویژه کشاورزی نقش مهمی در توسعه استان سیستان و بلوچستان دارد.

یوسفی خاطرنشان کرد: امروز ایران اسلامی در عرصه بین المللی و هم منطقه ای در شرایط ویژه ای قرار دارد و همه باید نسبت به رفع مشکلات مردم تلاش جهادی کنند.

وی افزود: در این چهار دهه که از عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می گذرد دشمنان تلاش کرده اند که بین مردم و مسئولان نظام تفرقه اندازی کنند که با هوشیاری و در صحنه بودن ملت سرافراز هرگز به اهداف شوم خود نرسیدند.

۳۰۴۳**۳۲۱۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =