۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۵۶
کد خبرنگار: 1053
کد خبر: 83404105
۰ نفر

برچسب‌ها

یک مدیریت جدید به ساختار تشکیلاتی شهرداری قزوین اضافه شد

قزوین - ایرنا - یک مدیریت جدید به ساختار تشکیلاتی شهرداری قزوین با موافقت وزیر کشور و ابلاغ مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اضافه شد.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین گفت: منطقه بندی جدید شهرداری قزوین بر اساس دستورالعمل منطقه بندی و محله بندی مصوب وزارت کشور صورت گرفته و سعی بر این بوده تا مرزهای عرفی محلات قدیمی شهر حفظ شوند.

عباس کشاورز صفیئی در خصوص مزایای افزایش تعداد مدیریت مناطق شهری، اظهار داشت: تسهیل در دسترسی شهروندان به مراکز ارائه دهنده خدمات مدیریت شهری، ارتقای متوازن کیفیت زندگی در محلات شهر، کاهش تردد شهروندان در سطح شهر، ارتقای عدالت فضایی و اجتماعی و گذر از تمرکزگرایی به تمرکز زدایی از اهداف و مزایای افزایش تعداد مدیریت مناطق شهری است.

این مقام مسئول تصریح کرد: لایحه اجرای منطقه بندی جدید برای تقدیم به صحن شورای اسلامی شهر آماده شده است و پس از تصویب شورا، برنامه ریزی برای عملیات استقرار و تجهیز منطقه چهار و انتقال پرونده های شهرسازی محدوده منطقه جدید اجرایی خواهد شد.

کشاورز با اشاره به اینکه به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز منطقه چهار به هیچ وجه جذب نیروی جدید صورت نمی گیرد، افزود: تأمین نیرو از محل نیروهای متخصص و ماهر موجود در مناطق، معاونت ها و سازمان های تابعه صورت خواهد پذیرفت.

۸۰۵۴*۶۱۰۱

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =