۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۰۳
کد خبرنگار: 2099
کد خبر: 83404075
۰ نفر

برچسب‌ها

اسکتبار با تفرقه افکنی به دنبال دشمنی میان اهل سنت و تشیع است

بندرعباس- ایرنا- یکی از اصلی ترین اهداف استکبار ایجاد تفرفه و اختلاف میان اهل سنت و تشیع است و از همین رو باید با وحدت و همدلی مانع تحقق اهداف شوم دشمنان شد.

دشمنان نمی‌خواهند ما بگوییم همه با هم همدل و همراه بوده و از آرمانهای نظام و انقلاب دفاع می کنیم، بلکه با تفرقه افکنی سعی در ایجاد دشمنی بین اهل سنت و تشیع دارند و این وظیفه علمای شیعه و اهل سنت است که باید آن را برای مردم تبیین کنند.

سرپرست معاونت سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری هرمزگان شنبه در مراسم تکریم و معارفه رئیس دفتر اهل سنت نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، گفت: دشمنان یک هدف دارند و آن ایجاد فاصله بین شیعه و اهل سنت است.

عباس میرزاد اظهار داشت: اتحاد و همدلی در تقویت روحیه نشاط افراد جامعه اثرگذار بوده و می تواند جامعه اسلامی ما را به اهداف عالیه خود که تضمین کننده سعادت دنیوی و اخروی افراد جامعه است، برساند.

وی خاطرنشان کرد: باید یاد بگیریم و به جامعه بیاموزیم که با وجود اختلافات، برادرانه زیر یک سقف با هم زندگی کنیم و در برابر توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان اسلام، صف‌های مستحکم و یکپارچه داشته باشیم.

این مقام مسوول تاکید کرد: در دین مبین اسلام به شدت به وحدت و انسجام تاکید شده و ما نیز باید ضمن خودداری از تفرقه و اختلاف، برای توسعه برادری و وحدت در بین خود تلاش کنیم.

میرزاد در بخش دیگری از سخنان خود آیت الله نعیم آبادی را پدر معنوی استان خواند و گفت: ایشان طی سه دهه فعالیت در هرمزگان موجب همدلی و انسجام بوده است.

وی ابراز داشت: از مقام معظم رهبری به منظور اعتماد به یک فرد توانمند بومی و انتصاب وی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس تقدیر و تشکر دارم.

در پایان این آیین حجت الاسلام احمدرضا باوقار به عنوان رییس جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان معرفی و از ۱۸ ماه خدمات حجت الاسلام یوسف رضایی در این سمت تقدیر و قدر دانی شد.

۷۱۹۸/۶۰۴۸

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =