۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۸:۴۱
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83404060
۱ نفر

برچسب‌ها

اولیایی: استقلال ترامپ را شکست داد

تهران- ایرنا- مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: مشکل پروپئیچ در شرایطی حل شد که رئیس جمهوری آمریکا به رئیس فیفا گفته بود به دلیل تحریم ها حق ندارند یک دلار هم به فوتبال ایران بدهند اما استقلال، دونالد ترامپ را شکست داد.

«کاظم اولیایی» در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: اینکه باشگاه استقلال توانست طلب پروپئیچ را از محل درآمدهایش در فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) پرداخت کند اتفاق بزرگ و خوشایندی است.

وی افزود: البته نباد از غفلت و اشتباه مدیران گذشته استقلال غافل شد که با ناکارآمدی، باعث شدند طلب ۴۰ هزار دلاری پروپیئچ به ۴۳۰ هزار دلار افزایش پیدا کند.

اولیایی تصریح کرد: به نطر من حتی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال باید به این مساله ورود کند و با مدیران و معاونانی که باعث چند برابر شدن طلب بازیکن خارجی استقلال شدند که کوچک‌ترین بازدهی برای این تیم نداشت، برخورد کنند.

وی تاکید کرد: پولی که پروپئیچ گرفت حقش نبود اما با اشتباه مدیران اسبق استقلال حالا می‌تواند با آن به خوشگذرانی بپردازد. تاسف‌برانگیر است که به خاطر سومدیریت برخی افراد، پول بیت‌المال چنین راحت به هدر می‌رود.

اولیایی در پایان گفت: اگر یک بار با مدیران خاطی که راحت سرمایه‌های مالی این مملکت را از دست می‌دهند برخورد شود دیگر چنین مسائلی پیش نمی‌آید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =