۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۴۵
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83404010
۱ نفر
کاظمی: استراماچونی قاطعانه تصمیم می گیرد

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: آندره آ استراماچونی از زمانی که هدایت استقلال را بر عهده گرفته، نشان داده که قاطعانه تصمیم گرفته و پای آن می ایستد.

«حسین کاظمی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استراماچونی به خوبی در فوتبال ایتالیا با حواشی روبرو شده است و با مطالعه و شناخت کافی هدایت استقلال را بر عهده گرفته است و با چالش هایی که در انتظار او و تیمش خواهد بود آشناست.

بازیکن پیشین استقلال تاکید کرد: با حضور استراماچونی بازیکنان جوان تر استقلال این شانس را خواهند داشت تا توانایی های خود را نشان داده و بیشتر برای استقلال به میدان روند.

وی خاطرنشان کرد: مهم ترین نگرانی استقلال مسال پرو پئیچ بود که خدا را شکر حل شد.

کاظمی افزود: متاسفانه طلب بازیکنی که کوچک ترین بازدهی برای استقلال را نداشت با اشتباه مدیران استقلال به چند برابر شد و این تیم تا آستانه محرومیت پیش رفت.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: حالا با بسته شدن پرونده پرو پئیچ مسئولان استقلال به دنبال این باشند شرایط و بستر لازم را برای استقلال در لیگ برتر فراهم کنند تا این تیم بتواند نتایج خوبی را کسب کند. تصریح کرد:

کاظمی در پایان گفت: پارسال استقلال از حاشیه ها خیلی ضرر کرد و ضربه های زیادی را متحمل شد و امیدوارم در لیگ نوزدهم تمامی مجموعه آبی پوشان دست به دست هم دهند تا این تیم بتواند به موفقیت رسیده و به سال ها ناکامی پایان دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =