۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۵۸
کد خبرنگار: 1045
کد خبر: 83403985
۰ نفر
توسعه فعالیت های فرهنگی در دانشگاهها ضروری است

تربت حیدریه- ایرنا- توسعه فعالیت های فرهنگی در دانشگاهها به عنوان راهکار مهم برای خنثی کردن توطئه های فرهنگی دشمنان ضروری است.

به گزارش ایرنا، رئیس شورای استانی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای خراسان رضوی گفت: مسؤلان باید در انجام وظایف و تکالیف شرعی و قانونی خود کوشا باشند و از ظرفیت های موجود برای فعالیت های فرهنگی در مراکز دانشگاهی به شکل مطلوب استفاده کنند.

حجت الاسلام احمد ترابی روز شنبه در نشست با اعضای هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه افزود: اگر مسؤلان در انجام صحیح وظایف محوله به ویژه در حوزه مسائل فرهنگی کوتاهی کنند، عواقب آن دامنگیر جامعه خواهد شد و این امر ضربات جبران ناپذیر به همراه خواهد داشت.

وی از مسؤلان دانشگاه ها خواست با همفکری و همدلی، زمینه های لازم را برای توسعه فعالیت های فرهنگی فراهم کنند.

وی اظهار داشت: در شرایطی که دشمنان اعتقادهای مذهبی مردم به ویژه جوانان را نشانه گرفته‌اند، فعالیت‌های فرهنگی به عنوان یک عامل مهم و تأثیر گذار در افزایش سطح آگاهی جامعه، می‌تواند همانند سد محکمی در برابر دسایس سازمان یافته دشمنان باشد.

در این نشست، حجت الاسلام حسین صافدل به عنوان سرپرست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه معرفی شد.

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در حوزه جغرافیایی شهرستانهای تربت حیدریه، مه ولات و زاوه به ۳۵۰ هزار نفر از ساکنان این شهرستانها خدمات ارائه می دهد.

این دانشگاه ۱۹۰ تخت در بیمارستان ۹ دی تربت حیدریه و ۲۰ تخت در بیمارستان مه ولات دارد.

تربت حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

۷۰۷۹/۶۰۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =