دعوت از دختران فوتسالیست آذربایجان‌غربی به اردوی انتخابی المپیاد

ارومیه- ایرنا- دبیر هیات فوتبال آذربایجان‌غربی گفت: ۲۳ دختر فوتسالیست برای انتخاب نهایی جهت شرکت در المپیاد استعدادهای برتر کشور به اردو دعوت شدند.

حسین نیرویار روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نفرات دعوت شده از بین فوتسالیست‌های شهرهای ارومیه، مهاباد، تکاب، بوکان، میاندوآب، پیرانشهر، ماکو و نوشین شهر انتخاب و به این مرحله از اردو دعوت شدند.

وی بیان کرد: دومین دوره مسابقات استعدادهای برتر کشور امسال با حضور هزاران ورزشکار نوجوان در ۹۶ رشته ورزشی برگزار می شود و نفرات برگزیده برای شرکت در المپیک ۲۰۲۰ توکیو شناسایی می شود.

وی ادامه داد: فاطمه تنها، اسماً آذردوست، حدیث ابراهیمی از ارومیه، سیران سیدی از مهاباد، فاطمه هاشمی و نگار نباتی از تکاب، الهام تازه‌کار، سرگل خسروی، سمیرا بوکانی و شبنم فتحی از بوکان، آیدا اکبری از میاندوآب، دلنیا حسنی، سونیا حسنی، نگار جمالی، میدیا فرهودی، سارا ابراهیمی، معصومه نادری و سیران باخوری از پیرانشهر، حدیث مرادزاده و مبینا قربانی از نوشین شهر و نگار آیرم، ملینا دادگر و بیتا کریم‌زاده از ماکو فوتسالیست های دعوت شده به این اردو انتخابی هستند.

دبیر هیات فوتبال آذربایجان غربی گفت: دعوت شدگان روز ۳۱ تیر ماه جاری باید خود را به کادر فنی در سالن شهید باهنر ارومیه معرفی کنند.

نیرویار با اشاره به اینکه طی چند روز گذشته نیز طرح برگزاری استعدادیابی فوتسالیست‌های پسر مناطق شمال و جنوب استان در ارومیه برگزار و ۱۱ فوتسالیست برتر برای انجام تمرینات آماده سازی انتخاب شدند افزود: احسان ولی‌زاده، امیر حمزه‌زاده، امیر عبدالله‌پور، پویا ابراهیمی، ژیار پشمی، سجاد حسن زاده، احسان رضازاده، رئوف حسین‌نژاد، متین نصرالله‌پور، ذکریا محمودی و سهیل بوستانی فوتسالیست های منتخب استان هستند.

دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور مرداد ماه امسال با شرکت ۳۴۰۰۰ ورزشکار نونهال و نوجوان در ۹۶ رشته ورزشی در شهرهای مختلف کشور برگزار می شود.

۷۱۵۶/‏۷۱۲۹

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =