۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۰۳
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83403941
۱ نفر
حصر خانگی؛ پایان کار گلر قاتل برزیلی

تهران- ایرنا- دروازه‌بان اسبق تیم فلامینگوی برزیل که به قتل نامزد سابق خود محکوم شده بود، امروز برای سپری کردن باقی مانده دوران محکومیت ۲۲ ساله اش در حبس خانگی، زندان را ترک کرد.

«برونو فرناندس» که در سال ۲۰۱۳ به جرم قتل «الیزا سامودیو» مدل مشهور برزیلی به ۲۲ سال حبس محکوم شد، امروز در تصاویر تلویزیونی در حال ترک زندانی در ایالت مینا ژرایس دیده شد.

گلر ۳۴ ساله اسبق فلامینگو در ابتدا در سال ۲۰۱۰ به جرم مشارکت در آدم ربایی، حبس و قتل سامودیو به زندان افتاد؛ سامودیو، فرناندس را برای کسب حضانت فرزندشان تحت پیگرد قرار داده بود.

برونو که در برزیل چهره‌ای شناخته شده است، در دادگاه اقرار کرده بود که او با دوستانش در قتل سامودیو همکاری داشته و اعضای بدن وی را قطع و آنها را خوراک سگ‌ها کرده است اما هرگز اعتراف نکرد که به طور مستقیم در قتل و از بین بردن اعضای بدن مقتول مشارکتی داشته است.

برونو با تعلیق شدن فرجام خواهی وی توسط یک دادگاه عالی، در فوریه ۲۰۱۷ از زندان آزاد شد و در تلاشی بی نتیجه، ۲ ماه بعد بار دیگر حبس شد.

برونو مارس سال جاری با تیم بوآ اسپورت حاضر در لیگ دسته دوم برزیل قرارداد امضا کرد؛ موضوعی که موجب برانگیخته شدن خشم عمومی نسبت به ورود بلادرنگ وی به ورزش شد و در نتیجه آن، این باشگاه سه اسپانسر اصلی خود را از دست داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =