۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۰۳
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83403927
۱ نفر

برچسب‌ها

تست گیری بازیکنان تیم فوتبال یزدلوله آغاز شد

یزد - ایرنا - سرپرست تیم فوتبال یزدلوله گفت: تست گیری از بازیکنان علاقه مند برای حضور در این تیم با حضور ۶۰ نفر در زمین شماره ۲ ورزشگاه شهید نصیری این شهر آغاز شد.

کاظم آسیابانپور عصر روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: کار تست گیری زیر نظر کادر فنی به مدت سه روز ادامه دارد و در پایان نفرات برتر انتخاب می‌شوند.

وی ادامه داد: بعد از انتخاب بازیکنان مورد نیاز، تمرینات تیم برای حضور در لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور آغاز می‌شود.

مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم کشور با حضور ۶۵ تیم در پنج گروه ۱۳ تیمی از شهریور ۱۳۹۸ آغاز می‌شود و در این مرحله تیم‌ها به صورت تک بازی با یکدیگر رو برو خواهند شد و در مجموع در ۶ بازی میزبان و در ۶ بازی مهمان خواهند بود.

در پایان این مرحله، تیم‌های اول و دوم به صورت مستقیم به مرحله نهایی صعود خواهند کرد و تیم‌های سوم و چهارم برای فصل بعد در جدول مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم باقی خواهند ماند و تیم‌های پنجم به بعد به لیگ‌های استانی سقوط می‌کنند.

در مرحله دوم ۱۰ تیم صعود کننده به همراه ۲۰ تیم باقی مانده از فصل قبل بازی‌های مرحله نهایی را در سه گروه ۱۰ تیمی به صورت رفت و برگشت برگزار خواهند کرد.

هم اکنون تیم‌های یزد لوله و شهید قندی به ترتیب در لیگ دسته سوم و دسته دوم کشور به نمایندگی از این استان حضور خواهند داشت.

هم اکنون ۳۰ تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی استان در لیگ‌های کشوری در رده سنی پایه حضور دارد و سالانه حدود ۶۰۰ مسابقه فوتبال در لیگ‌های استانی برگزار می‌شود که نقش مهمی در توسعه این رشته در یزد دارد.

۷۵۳۶/‏‬ ۶۱۹۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =