۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۳۵
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83403899
۱ نفر
تشریح آخرین وضعیت شکایت سپیدرود از بازیکن جدید استقلال

تهران- ایرنا- رئیس کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال گفت: در صورت اثبات تخلف محمد بلبلی و مشاهده این مساله که بازیکنی نسبت به انعقاد قرارداد با چند باشگاه اقدام کرده باشد، برای پیشگیری و متعهد ماندن طرفین به اجرای قرارداد برخورد جدی و قانونی بر اساس مقررات انجام خواهیم داد.

نشست رسیدگی به پرونده انتقال محمد بلبلی بازیکن سابق باشگاه سپیدرود با حضور نمایندگان این باشگاه همچنین باشگاه های استقلال تهران و فولاد خوزستان برگزار شد.

بلبلی در روزهای ابتدایی نقل و انتقالات به فولاد خوزستان پیوست اما چند روز بعد با استقلال تهران قرارداد بست.

مدیران باشگاه سپیدرود پس از انتشار قرارداد محمد بلبلی با باشگاه‌های فولاد و استقلال مدعی شدند این بازیکن ۲ سال و نیم دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و انعقاد قرارداد با او با باشگاه‌های دیگر غیرقانونی است.

مالک باشگاه سپیدرود پس از پیوستن بلبلی به استقلال با اعلام اینکه باشگاه سپیدرود به طور رسمی از باشگاه‌های استقلال و فولاد خوزستان و محمد بلبلی شکایت کرده است، اظهار داشت: ما در نامه‌مان به سازمان لیگ نوشته‌ایم که بلبلی ادعا دارد از باشگاه سپیدرود رضایت‌نامه دارد، ما هم درخواست کرده‌ایم این رضایت‌نامه به قوه قضائیه ارجاع داده شود تا تاریخ صدور آن مشخص شود. قوه قضایه به طور کامل تشخیص خواهد داد که آن برگه برای چه زمانی است.

«جمشید نورشرق» رئیس کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال درباره شکایت باشگاه سپید رود از ۲ باشگاه فولاد خوزستان و استقلال تهران اظهار داشت: در این جلسه تمامی موارد و توضیحات لازم از جانب نمایندگان ۳ باشگاه شنیده شد. همچنین لازم است با توجه به حضور خود بازیکن در اردوی برون مرزی منتظر بازگشت وی باشیم تا جهت ارائه توضیحات به کمیته مراجعه کند.

وی افزود: بر این اساس طی چند روز آینده محمد بلبلی در جلسه کمیته حاضر می شوند و به پرونده رسیدگی خواهیم کرد تا به زودی بر اساس مستندات موجود رای لازم را صادر کنیم.
وی در پایان گفت: لازم به تاکید است که در صورت اثبات تخلف در این گونه موارد و مشاهده این مساله که بازیکنی نسبت به انعقاد قرارداد با چند باشگاه اقدام کرده باشد کمیته وضعیت بازیکنان جهت پیشگیری و متعهد ماندن طرفین به اجرای قرارداد برخورد جدی و قانونی بر اساس مقررات انجام خواهد داد.

محمد بلبلی متولد ۲۱ دی ۱۳۷۶ در فریدون‌کنار است که در لیگ هجدهم در پست وینگر چپ برای باشگاه فوتبال سپیدرود رشت بازی کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =