۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۳۴
کد خبرنگار: 2304
کد خبر: 83403893
۲ نفر

برچسب‌ها

استاندار تهران: انحلال شورای شهر شریف آباد ابلاغ شد

تهران- ایرنا- استاندار تهران اعلام کرد که حکم انحلال شورای شهر شریف آباد پاکدشت در پی دستگیری یک نفر از اعضا و استعفای سه نفر دیگر امروز ابلاغ شد.

انوشیروان محسنی بندپی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در سال ۹۶ مجموعه اعضای شورای شهر شریف آباد تحت تأثیر تخلف یک نفر از اعضا دچار اختلال در عملکرد شدند.

وی یادآور شد: یکی از اعضای شورای شهر به سبب تخلف‌های متعدد دستگیر و بازداشت شد و پس از آن در سال ۹۷ سه نفر به مدت یک ماه بر سر خدمت حاضر نمی‌شوند.

محسنی‌بندپی با اشاره به پشیمانی این افراد پس از یک ماه از اقدام خود اظهار داشت: پس از این یک ماه و قبل از پشیمانی آنان فرماندار پاکدشت حسب وظیفه قانونی موضوع را به شورای حل اختلاف گزارش می‌کند.

استاندار تهران گفت: با تشکیل نشدن جلسات رسمی شورای شهر و ارائه و اجرا نشدن تصویب نامه‌های مربوط به درخواست اعتبارات و وظایف خاص مدیریت شهری در شریف آباد، مدیریت شهری دچار اختلال در فرآیند خدمات رسانی شد.

او خاطرنشان کرد: از این رو موضوع از سوی مراجع ذیربط و فرمانداری پاکدشت طرح شد و شورای مرکزی حل اختلاف استان آن را در دست بررسی قرار داد.

محسنی بندپی ادامه داد: شورای حل اختلاف مرکزی با انطباق این موضوع با موارد قانونی در خصوص تشکیل نشدن جلسات شورای شهر موضوع را متذکر شد.

استاندار تهران گفت: اکنون با توجه به تشکیل نشدن نشست‌های شورای شهر از سال ۹۷،  نارضایتی عمومی و متأثر شدن مدیریت شهری، انحلال آن از سوی شورای حل اختلاف به استان ابلاغ شد.

شورای شهر شریف آباد ۵ عضو دارد.

این شهر در کنار جاده تهران به ایوانکی و فاصله 35 کیلومتری شرق پایتخت واقع است.

تهرام/۳۰۰۱/6139

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =