۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۶
کد خبرنگار: 2502
کد خبر: 83403855
۰ نفر

برچسب‌ها

دریاچه آزادی و سد شیرین دره بجنورد میزبان اردوی تیم‌های قایقرانی

تهران- ایرنا- تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام جوانان و زیر 23 سال ایران در دریاچه آزادی اردو زدند و اردوی تیم ملی روئینگ زنان نیز به بجنورد منتقل شد.

رقابت‌های جهانی قایقرانی و انتخابی المپیک برای این رشته نزدیک شده و ملی‌پوشان قایقرانی در رشته‌های مختلف تمرینات خود برای این مسابقات را دوباره آغاز کرده‌اند.

برهمین اساس مرحله جدید اردوی آماده سازی تیم ملی آبهای آرام مردان ایران در رده سنی جوانان و زیر ۲۳ سال در دریاچه آزادی برگزار می‌شود.

ملی‌پوشان آب‌های آرام ایران در این بخش خود را برای حضور در رقابت‌های جهانی رومانی آماده می‌کنند که با نظر مربیان ۲ ملی‌پوش در بخش کایاک و ۲ ملی‌پوش در بخش کانو در دریاچه آزادی تمریناتش را آغاز کردند و تا اعزام به رومانی در اردو خواهند ماند.

محمدنبی رضایی و عرفان زنده‌پی ملی‌پوشان کانوکانادایی و مهرشاد شریفی و ایلیا نادرنژاد ملی‌پوشان کایاک هستند که تا ۵ مردادماه تمرینات خود را زیر نظر مربیان انجام می‌دهند.

ایمان پورعزیز مربی تیم ملی کانوکانادایی، انوش عباسی مربی و رضا رئیسی دستیار مربی تیم ملی کایاک هستند.

رقابت‌های قهرمانی جهان در رده سنی جوانان و زیر ۲۳ سال ۱۰ تا ۱۴ مرداد در رومانی برگزار می‌شود.

دیگر اردی آماده سازی قایقرانی که آغاز می‌شود برای تیم ملی روئینگ زنان است. با توجه به ضرورت تمرین ملی پوشان روئینگ ایران در مسافت ۲ کیلومتر و توجه فدراسیون قایقرانی به استان ها برای توسعه هرچه بیشتر این رشته در سطح کشور، مرحله جدید اردوی آماده سازی تیم روئینگ زنان در سد شیرین دره بجنورد برگزار می شود و ملی پوشان از فردا در این شهر تمریناتشان را آغاز می کنند.

این ششمین مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی روئینگ زنان برای حضوری موفق در رقابت های کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ و قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ است که ۱۴ قایقران در آن حضور خواهند داشت.

سولماز عباسی مربی تیم ملی روئینگ بانوان پس از برگزاری دو مرحله تست ۱۴ ورزشکار را برای ششمین مرحله اردو تمرینی دعوت کرده است. فرحناز عشقی از آذربایجان شرقی، الیکا افشاری، شکیبا وفوقی و نگار نگهدار از تهران، فرشته رومی و زینب نوروزی از زنجان، اسرا جوانمردی از کردستان، هانیه بیدار و نازنین رحمانی از کرمانشاه، هانیه خورسند و نازنین ملایی از گیلان و مریم امیدی پارسا، کیمیا زارعی و مریم کرمی از همدان نفرات دعوت شده به اردو هستند که از ۳۰ تیر تا ۲۷ مرداد در اردو حضور خواهند داشت.

سولماز عباسی مربی تیم ملی، آنا بلوریان کمک مربی، هما خاتمی دستیار مربی و سرپرست تیم و شیما پاک منش سرپرست این اردو هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =