۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۱
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83403807
۰ نفر
مراسم معارفه معاون حقوقی وزارت ورزش برگزار شد

تهران- ایرنا- در دویست و نهمین جلسه شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان، جمشید تقی زاده به عنوان معاون جدید امور استان‌ها، حقوقی و مجلس معارفه شد.

«مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان در این مراسم با تقدیر از زحمات امیر رضا خادم و حسینی معاونان سابق امور استان‌ها و مجلس وزارت ورزش و جوانان گفت: جمشید تقی زاده از مدیران باسابقه و خوشنام و خانواده ورزش است و تجربه وی کمک زیادی به تعامل وزارتخانه و مجلس خواهد کرد.

وزیر ورزش و جوانان افزود: ارتباط مستمر و آگاهانه با وکلای مردم در مجلس و ادامه برنامه های بنده در زمان معرفی به مجلس از جمله خواسته های مهم من از تقی زاده است.

سلطانی فر خاطرنشان کرد: بهبود وضعیت نیروی انسانی در استان‌ها، توجه جدی به تکمیل پروژه ها و تعامل با سایر معاونت ها از جمله برنامه های مهم تقی زاده در این بخش خواهد بود.

در این نشست «جمشید تقی زاده» معاون جدید امور استان‌ها، حقوق و مجلس با تشکر از اعتماد وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: از حضور مجدد در جمع خانواده ورزش بسیار خوشحالم، پتانسیل بسیار خوبی در مجموعه ورزش وجود دارد و تمام تلاش من ارتباط موثر با نمایندگان مجلس و حفظ آرامش و منزلت جامعه ورزش و جوان و در نهایت اجرای برنامه های وزیر ورزش و جوانان و دولت تدبیر و امید است.

«جمشید تقی زاده» پیش از این معاون سرمایه گذاری سازمان تربیت بدنی کشور، معاون مجلس، حقوقی وامور استان ها در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعاملی صندوق بازنشستگی کشوری و ریاست هیات مدیره این صندوق را برعهده داشته است. در کارنامه مدیریتی وی همچنین سوابقی از مدیریت کلان اقتصادی، شهری و ورزشی، ریاست فدراسیون های ژیمناستیک و بولینگ و بیلیارد کشور همچون شهردار تبریز و میانه و مدیرکل تربیت بدنی استان های تهران و آذربایجان شرقی به چشم می خورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =