۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۴۲
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83403656
۰ نفر

برچسب‌ها

رسانه ها به رسالت خود در تبیین گام دوم انقلاب عمل کنند

تهران – ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: رسانه ها به رسالت خود در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب عمل کرده و اقتدار و عزت ایران اسلامی را به گوش جهانیان برسانند.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام سید محسن محمودی روز شنبه در همایش بیانیه گام دوم انقلاب و رسانه که در کانون فرهنگی ملائک قرچک برگزار شد اظهار داشت: رسانه ها در معنی عام از جایگاه ویژه ای در جامعه برخوردارند و صاحبان قلم که در فراهم کردن زمینه پیشرفت و توسعه جامعه پیشگام هستند موظفند که از قلم خود در راه اعتلای ارزش های اسلامی استفاده کرده و آن را با هیچ متاع دنیایی معاوضه نکنند.
وی اظهار داشت: امروز دشمنان قسم خورده نظام با استفاده از ظرفیت های تبلیغاتی و رسانه ای، تلاش دارند تا مردم را نسبت به آینده نظام نا امید کرده و فرهنگی غرب را در جامعه اسلامی ترویج دهند، اینجاست که وظیفه رسانه های ایران اسلامی در برابر این هجمه تبلیغاتی خطیر تر از قبل می شود.
وی افزود: رسانه ها موظفند تا اقدامات و خدماتی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ارائه کرده را برای مردم بیان کنند تا روح امید در جامعه حکمفرما شود ضمن اینکه باید از اصول و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز دفاع کنند.
امام جمعه موقت ورامین تأکید کرد: هیچکس نمی تواند ادعا کند که در چهل سال گذشته اشتباهی رخ نداده، قطعاً مشکلاتی نیز وجود داشته که لازم است مسئولان آنها را شناسایی کنند، در صدد رفع آن بر آیند و اقدامات صورت گرفته را از طریق رسانه هابه مردم اطلاع دهند.
وی گفت: یکی از اقدامات موثری که می تواند بیانیه گام دوم انقلاب را عملیاتی نماید، پاسخگو بودن مسئولان به رسانه ها و مطالبه گری رسانه از مسئولان است، در این صورت می توان شاهد پیشرفت و اقتدار بیش از پیش نظام بود.
محمودی با بیان اینکه امروز کشور به مدیران جوان، تازه نفس و خوش فکر نیاز دارد اظهار داشت: امروز جامعه نیاز به نیروهای جوان ولایی و انقلابی دارد تا جایگزین نیروهای بی‌تفاوت و بی‌تعصب کشور شوند، نباید از نیروهایی که دغدغه مشکلات مردم را ندارند در پست‌های مدیریتی استفاده کرد.
وی اظهار داشت: در شرایطی که رسانه های استکباری با دروغ پراکنی، تلا ش دارند جوانان را از مسیر حق و حقیقت انقلاب دور کنند، رسانه های داخلی موظفند تا در حوزه بیانیه گام دوم انقلاب، دستاوردهای نظام را به مردم و جوانان ارائه دهند تا این ترفند دشمنان نیز خنثی شود.


امید به آینده با اطلاع رسانی صحیح رسانه ها محقق می شود
فرماندار قرچک نیز در این مراسم گفت: مهمترین هدف دشمن در مقابله با ایران اسلامی، ایجاد یأس و نا امید و بی اعتمادی بین مردم است، توطئه ای که با حضور رسانه ها به سادگی خنثی می شود.
بهمن خطیبی افزود: ایران اسلامی با تمامی سختی ها و فراز و نشیب ها، چهل سال پربرکت را پشت سرگذاشت که در تاریخ سیاسی جهان بی سابقه است و دشمنان نظام نیز به آن معترفند، وقتی نظامی ۴۰ سال با اقتدار را سپری می کند، قطعاً بر پایه های محکمی استوار است که به سادگی نمی توان آن را در هم شکست.
وی اظهار داشت: توطئه و تحریم های دشمنان قسم خورده نظام به این دلیل انجام می شود تا مردم را از نظام جدا کرده و این دروغ را در جامعه تلقی کنند که جمهوری اسلامی توانایی اداره امور کشور را ندارد.
وی با تأکید بر نقش رسانه در خنثی کردن توطئه دشمنان گفت: رسانه ها با تقویت امید به آینده و بیان اهداف و ارزش های انقلاب اسلامی به ویژه مطالبی که در بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبری معظم انقلاب به آن اشاره شده، این هجمه تبلیغاتی دشمنان را خنثی کنند.
خطیبی مهمترین رسالت رسانه ها را تقویت همدلی و اتحاد بین مردم و مسئولان اعلام کرد.
قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/۷۲۵۴
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =