۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۹
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83403639
۰ نفر

برچسب‌ها

پای بانوی پیر به قصه «نیمار» باز شد

تهران- ایرنا- باشگاه یوونتوس در بحبوحه گمانه‌زنی‌ها در خصوص بازگشت «نیمار» به نیوکمپ، پیشنهاد ایتالیایی خود را برای تحت تاثیر قرار دادن مالکان پاری‌سن‌ژرمن مطرح کرده که در مقایسه با پیشنهادهای آبی‌اناری‌ها جذاب‌تر به نظر می‌رسد.

پنجره نقل و انتقالات تابستان سال جاری تاکنون یکی از بهترین پنجره‌ها برای باشگاه یوونتوس بوده است اما به نظر این پنجره برای بانوی پیر هنوز باز است و با توجه به تنش جاری مابین پاری‌سن‌ژرمن و «نیمار» ستاره برزیلی این تیم، قهرمان اسکودتو برای یک صید بزرگ به جمع شکارچیان پیوسته است.

تیم پاریسی آماده است تا در صورت دریافت پیشنهادی مشابه قیمت مدنظر خود، رضایتنامه فوق ستاره برزیلی را صادر کند و در حالی که آبی‌اناری‌ها برای بازگرداندن ستاره پیشین خود در بازار مشغول گردش هستند، غول‌های ایتالیا قصد دارند برای کشاندن مهاجم برزیلی به تورین نهایت تلاش خود را انجام دهند.

از این رو و براساس گزارش روزنامه دون بالون، تورینی‌ها آماده‌اند تا زوج خط حمله «کریستیانو رونالدو» یعنی «پائولو دیبالا» را به عنوان بخشی از معامله جذب نیمار پیشکش کنند.

این گزارش مدعی است که یووه مبلغی در حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ میلیون یورو را نیز به عنوان وجه نقدی و به منظور تکمیل قرارداد خرید نیمار پرداخت خواهد کرد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =