۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۴
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 83403626
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در صنعت زنجان محقق شد

زنجان - ایرنا - استاندار با بیان اینکه استان در زمینه سرمایه گذاری در جایگاه سوم کشور است، گفت: حجم سرمایه‌گذاری جدید در واحدهای تولیدی و صنعتی با پیشرفت بالای ۸۵ درصد که در آینده بهره برداری خواهد شد، بالای ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است.

فتح الله حقیقی روز شنبه در نشست روسای شورای اسلامی استان های کشور در زنجان افزود: امسال حداقل پنج واحد تولیدی در استان که بین هشت تا ۱۰ سال تعطیل بودند، احیا شده و فعالیت خود را از سر خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه شورا نهادی مدنی است و باید به لوازم قانون شوراها تن داد، اظهار داشت: باید به نهاد مدنی شوراها احترام گذاشت و از ظرفیت آن در توسعه بهره گرفت.

این مسئول با اشاره به دشمنی ۴۰ ساله آمریکا و نوکرانش با ملت ایران یادآور شد: باید فهیمد که دشمن چه دسیسه‌ای دارد چرا که اکنون عمق کینه و دشمنی در اوج خود قرار دارد.

حقیقی یادآور شد: همه مسئولان و مدیران وظیفه دارند که در آرام سازی جامعه تلاش کنند.

استاندار زنجان با اشاره به ویژگی های این استان، ادامه داد: مردم نوع دوست و خیر این استان در سیل اخیر کشورمان ۲۰ میلیارد تومان کمک نقدی و غیرنقدی کردند.

وی اضافه کرد: زنجان پایتخت شور و شعور حسینی، غواصان دریا دل، استان موثر در تاریخ دینی و فرهنگی بوده و از نظر موسسه های خیریه در کشور بی نظیر است.

حقیقی افزود: در این استان با ارتباط خوب با شوراهای اسلامی و شهرداری ها کارهای بزرگ مهمی انجام شده که درصورت اجرای آن توسط دولت زمان بیشتری باید صرف آنها می شد.

وی اظهار داشت: شورای اسلامی و شهرداری شهر زنجان برای اجرای طرح توسعه بیمارستان ولی عصر (عج) از حق خود گذشتند و این کار توسط بخشی خصوصی انجام خواهد گرفت.

استاندار زنجان یادآور شد: در صورت اجرای این طرح توسط دولت باید برای هر تخت تخصصی و فوق تخصصی بیمارستانی۲ میلیار و ۹۰۰ میلیون تومان اعتبار می داد که این کار را خیرین عهده دار شدند.

۹۶۴۶/‏۳۰۸۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =