۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۲۴
کد خبرنگار: 1255
کد خبر: 83403590
۳ نفر

برچسب‌ها

واکنش وزیر بهداشت به حاشیه‌های فضای مجازی

تهران- ایرنا- وزیر بهداشت در واکنش به حاشیه‌های فضای مجازی درباره اظهاراتش در مورد مبارزه با فساد در اینستاگرام خود نوشت: در جهان امروز، صاحبان زر و زور، اسباب رسانه را کارآمدترین سلاح تزویر خود و فریب افکار عمومی می‌شناسند. آنها کارآمدی اسباب رسانه را می‌دانند، لیک پاکیزگی و خصلت حق‌طلبی اصحاب رسانه را نمی‌شناسند.

سعید نمکی روز شنبه در صفحه اینستاگرام خود افزود: آن گونه زر و زور و تزویر، سرمستشان کرده است که گروه نادری که در درگاهشان، آنچه می‌خواهند را می‌نگارند، نماینده اصحاب راستین رسانه و صاحبان ارجمند قلم می‌انگارند. غافل‌اند که پیروان صدیق این راه پر ملال و پاسداران این گوهر ناب، برای سیر کردن شکم، قلم نمی‌فروشند که خداوندشان در کتاب آسمانی به قلم و آنچه می‌نگارد سوگند یاد می‌کند.

وزیر بهداشت ادامه داد: برای رضایت زراندوزان و زورمندان، مستمندان و دردمندان را رها نمی‌کنند، چون نیک می‌دانند که راز ماندگاری سطور و جاودانگی جراید، همانا برای مردم نگاشتن و از زبان مردم گفتن است و واقف‌اند که اصحاب زر و زور و تزویر تا بدانجا حمایتشان می‌کنند که تاییدشان نمایند، چون سوار شدند، بر پیاده ترحم نمی‌نمایند و آن گاه که مورد نقد مشفقانه قرار گیرند، خودی نویس‌ها را در دست نگاه می‌دارند و حق نویسان را زیر پای، له می‌کنند.

نمکی نوشت: از آنجا که به لطف حق، سال‌هاست قلم می‌زنم، منزلت این نازنینان گرانمایه را می‌شناسم، سال‌ها پیش در اوج غربت و دلتنگی‌اش، برای یکی از ناب‌ترین‌هایشان سرودم:

مترس از شب تاریک این کویر غریب
مرنج از غم ایام این زمانه پست
کسی که آتش کین می‌زند به خرمن مهر
ز شر دوزخ سوزنده‌اش نخواهد رست
هزار پنجره باز است رو به دشت امید
اگرچه دست پلیدی دریچه‌ای را بست

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =