بانوی دارای مشکل روانی در بیمارستان رازی ارومیه بستری‌شد

ارومیه – ایرنا – رییس اداره بهزیستی ارومیه در خصوص بانوی محبوس در داخل یک خانه در ارومیه گفت: این بانوی مسن که دارای مشکل اسکیزوفرنی حاد بوده است، توسط اکیپ های این نهاد به بیمارستان رازی ارومیه منتقل شد.

رسول بابایان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تمجید از پیگیری این خبرگزاری در خصوص این بانوی دارای مشکل روانی افزود: به محض دریافت اطلاعات از خبرگزاری جمهوری اسلامی، اکیپ های فوریت های اجتماعی ۱۲۳ به همراه اورژانس به محل اعزام شده و این موضوع را مورد بررسی قرار دادند.

وی اضافه کرد: این بانوی ارومیه ای که سابقه بستری شدن در بیمارستان روانی رازی را دارد، پس از اذیت و آزار همسایه ها توسط فرزند خود در حیات خانه زنجیر شده بود که با حضور اکیپ های انتظامی و فوریت های اجتماعی و پزشکی به بیمارستان انتقال یافت.

وی بیان کرد: در صورتی که فرزند خانواده از نگهداری مادر بیمار خود، خودداری کند، بهزیستی ارومیه حاضر به نگهداری رایگان این فرد است.

رییس اداره بهزیستی ارومیه تاکید کرد: پیش از تماس خبرنگار ایرنا با بهزیستی، مراکز این نهاد هیچ تماسی در این خصوص دریافت نکرده بودند.

بابایان گفت: نگهداری از این نوع بیماران از وظایف بهزیستی است و اقدامات لازم در این خصوص انجام می شود.

بعداز ظهر امروز / شنبه / خبری از سوی مردم به خبرگزاری جمهوری اسلامی رسید که در محله کشتارگاه ارومیه، زنی با وضعیت نامناسب در یکی از خانه ها نگهداری می شود که بلافاصله موضوع از طریق روابط عمومی بهزیستی به مسوولان مربوطه انتقال داده شد.

۸۱۳۷/‌۲۰۹۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =