۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۱
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 83403436
۰ نفر

برچسب‌ها

یک طرح ورزشی در سبزوار به بهره برداری رسید

سبزوار- ایرنا- یک طرح ورزشی شهرداری سبزوار در قالب سالن چند منظوره روز شنبه با حضور مسئولان شهری به بهره برداری رسید.

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری سبزوار در این مراسم گفت: این سالن برای ارتقا و آمادگی کارکنان سازمان های آتش نشانی و سایر سازمان های خدماتی مرتبط با شهرداری و حوزه مدیریت بحران مورد استفاده قرار می گیرد.
مهدی احمدی راد افزود: این سالن چند منظوره با مساحت ۶۰۰ متر مربع با هزینه پنج میلیارد ریال تکمیل و به بهره برداری رسید.
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: در این شرایط سخت اقتصادی که برخی از شهرداری ها در پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان خود با مشکلات جدی مواجه هستند شهرداری این شهر با کار جهادی طرح های عمرانی خوبی در دست اجرا دارد.
رمضانعلی سبحانی فر افزود: احداث کمربندی های شهری، بازگشایی خیابان غرب نیروگاه، ایجاد پایگاه های مشاوره و آموزش شهروندی در مناطق حاشیه، آغاز احداث بوستان بانوان در منطقه توحید شهر، احداث شهربازی سرپوشیده با مشارکت بخش خصوصی برخی از تلاش های عمرانی شهرداری سبزوار در یک سال گذشته بوده است.
وی اظهار داشت: احداث استخر بانوان در دستور کار شهرداری قرار گرفته و پیست موتورسواری در محدوده توحید شهر نیز با مشارکت شهرداری و اداره تربیت بدنی تابستان امسال آماده بهره برداری می شود.
سبحانی فر گفت: احداث پیست اسب دوانی در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته و دو ماه آینده نخستین مسابقات استانی اسب دوانی در سبزوار برگزار می شود.
شهر ۲۵۰ هزار نفری سبزوار با وسعت سه هزار و ۷۵۴ هکتار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

۸۱۴۵/۷۴۹۵/‏‬ ۶۰۵۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =