تعامل سازنده با نمایندگان مجلس مشکلات آموزش و پرورش را حل می‌کند

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر امور مجلس آموزش و پرورش گفت: تعامل سازنده با نمایندگان مجلس عامل حل بسیاری از مشکلات آموزش و پرورش است.

به گزارش روز شنبه آموزش و پرورش، محمد خرم امروز در نشست مشترک رابطان امور مجلس ادارات کل آموزش و پرورش استان ها و حوزه ستادی در اردوگاه شهید باهنر تهران اظهار کرد: رابطان مجلس باید فضای سیاسی جامعه و استان خود را بشناسد و بر شرایط آموزش و پرورش مسلط باشد.

وی تاثیر خوب عمل کردن و یا نکردن استان ها را متوجه وزارتخانه دانست و افزود: نگاه تیز بینانه و تعامل با نمایندگان مجلس ضروری است و رابطین امور مجلس باید قوانین و مقررات را روان تر پیش ببرند.

خرم ادامه داد: نمایندگان دلسوزی در مجلس شورای اسلامی داریم که همواره در تخصیص بودجه و طرح های عمرانی همکاری خوبی با آموزش و پرورش داشته اند.

وی بر عدم برخورد سیاسی با نمایندگان مجلس تاکید و عنوان کرد: تمام تلاش خود را برای برقراری تعامل با نمایندگان مجلس به کار گیرید و از این ظرفیت برای رفع مشکلات آموزش و پرورش استفاده کنید.

مدیرکل دفتر امور مجلس تصریح کرد: رابطان امور مجلس در پاسخگویی به نمایندگان مجلس شورای اسلامی منطقی و مستند عمل کنند و از مشارکت آنها در مجمع و سایر حوزه ها بهره مند شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =