۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۰۰
کد خبرنگار: 914
کد خبر: 83403396
۰ نفر

برچسب‌ها

خطیبی شرایط ماشین‌سازی را مطلوب توصیف کرد

تبریز -ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز شرایط کلی این تیم برای شروع رقابت‌های لیگ برتر را مطلوب توصیف کرد.

رسول خطیبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، از روند آماده‌سازی این تیم در اردوی پیش فصل ابراز رضایت کرد و افزود: به اهداف خود در این اردو دست یافتیم و بازیکنان در شرایط مطلوبی از لحاظ جسمانی و هماهنگی تاکتیکی قرار گرفتند که امیدواریم روند موجود با رفع نقاط ضعف و تقویت خطوط سه‌گانه استمرار یابد.

وی با اشاره به تمرینات فشرده بدن‌سازی و تاکتیکی شاگردانش در ۱۰ روز گذشته، اظهار داشت: در این اردو علاوه بر کارهای تاکتیکی، تمرینات بدن‌سازی را نیز پشت سر گذاشتیم و وضعیت کلی تیم مطلوب است.

خطیبی با اشاره به برگزاری چند بازی تدارکاتی در جریان این اردو از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد و ادامه داد: نفرات تیم از لحاظ بدنی طی دو هفته اخیر تحت فشار بودند و در دیدارهای تدارکاتی با احتیاط بیشتری بازی می‌کردیم تا بازیکنان دچار مصدومیت نشوند.

وی ایجاد همدلی، اتحاد و هماهنگی تاکتیکی را از جمله اهداف مدنظر در اردوی ۱۰ روزه برشمرد و گفت: ماشین سازی به‌رغم اینکه میانگین سنی زیر ۲۴ سال دارد، اما تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه را شامل می‌شود که همین امر مستلزم ایجاد همدلی و هماهنگی بین اعضای تیم جهت رسیدن به موفقیت است.

خطیبی با بیان اینکه حدود ۸۰٪ خواسته‌های کادر فنی از بازیکنان محقق شده است، افزود: در فرصت باقی‌مانده نیز تیم را کامل‌تر می‌کنیم تا شروعی قدرتمند در لیگ برتر داشته باشیم.

به گزارش ایرنا، کارشناسان معتقدند ماشین سازی برای حضور باقدرت در رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر، به یک دروازه‌بان و یک مهاجم ۶ دانگ نیاز دارد.

ماشین سازی در فصل گذشته با رده سیزدهمی لیگ را به پایان رساند.

۳۰۷۷/‌۳۰۳۸

برچسب‌ها

اخبار مرتبط