۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۲
کد خبرنگار: 905
کد خبر: 83403366
۰ نفر
افزایش دما تا اواسط هفته برای خوزستان پیش بینی می شود

اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: بررسی نقشه های پیش یابی تا اواسط هفته جاری روند افزایش دما و وقوع دماهای ۴۹ و بالاتر را در خوزستان نشان می دهد.  

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان، محمد سبزه زاری بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته  شوش با ۴۹ و ایذه با ۲۴ درجه بالاترین و پایین ترین دما را داشتند و حداکثر دمای اهواز به ۴۷ و حداقل به ۳۰ درجه سانتیگراد رسید.

وی افزود: همچنین از روز دوشنبه تا اواخر هفته به سبب ضرایب بالای ناپایداری، افزایش ابر و احتمال رگبار پراکنده و خفیف در ارتفاعات شمالی و شرقی خوزستان همراه با تندباد لحظه ای دور از انتظار نیست.

سبزه زاری ادامه داد: از فردا یکشنبه تا اواخر هفته جاری با توجه به جنوبی شدن جریانات به تناوب شاهد افزایش رطوبت و شرجی به ویژه در سواحل جنوب شرقی خوزستان پیش بینی می شود.

ادارات و دستگاه‌های اجرایی خوزستان ۲۲ خرداد و پنجم تیر ۹۸ به دلیل افزایش دما تعطیل اعلام شدند و ساعت اداری خوزستان در روزهای یکشنبه و دوشنبه (۱۶ و ۱۷ تیر) به ساعت ۱۲ ظهر کاهش یافت.

همچنین پایان ساعت کاری کلیه سازمان ها، ادارات و دستگاه های اجرایی خوزستان در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه (۳۰، ۳۱ تیر و ۱ مرداد) ساعت ۱۲ ظهر، و روز چهارشنبه دوم مرداد نیز تعطیل اعلام شدند.

۳۰۰۴ / ۶۰۳۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =