سرپرست وزارت آموزش و پرورش از نمایشگاه الکامپ بازدید کرد

تهران- ایرنا- سرپرست وزارت آموزش و پرورش امروز از سالن ۴۱ دولت الکترونیک و غرفه وزارت آموزش و پرورش بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ بازدید کرد.

به گزارش روز شنبه آموزش و پرورش، قرار است در ادامه بازدید سید جواد حسینی از نمایشگاه، تفاهم‌نامه‌ای بین وزارت آموزش و پرورش و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امضا شود.

این تفاهم نامه به منظور به سرانجام رسیدن فرایندهای آموزشی و اداری دانش‌آموزان به صورت هوشمند و با استفاده از فناوری‌های نوین است.

«بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ» بزرگ‌ترین نمایشگاه فناورانه کشور روز پنجشنبه - ۲۷ تیرماه - با حضور وزیران ارتباطات ایران، روسیه، جمهوری آذربایجان، ترکیه با شعار «آینده بهتر» در نمایشگاه بین‌المللی تهران گشایش یافت.

نمایشگاه الکامپ بیست و پنجمین دوره خود را در حالی آغاز کرد که مانند گذشته ذی‌نفعان مختلف حوزه فناوری را گرد هم آورده است.

این نمایشگاه که با شعار «آینده بهتر» آغاز به کار کرده استT دارای بخش‌هایی مانند الکام استارز، الکام تایکز، الکام ترندز و الکام گیمز را در خود جای داده و بخشی نیز منحصر به توان‌یاب‌ها دارد.

برای میهمانان خارجی و داخلی بخشی به عنوان سفرهای الکامپی (الکامپ تور) طراحی شده تا علاقه‌مندان بتوانند با ثبت‌نام در این تورها، از نمایشگاه به شکل ویژه بازدید کنند.

با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری برای تجار و سرمایه‌گذاران خارجی که قصد بازدید یا حضور در نمایشگاه را دارند، تسهیلاتی در نظر گرفته شده تا حضورشان در کشور بدون مشکل انجام شود.

نمایشگاه الکامپ تا ۳۰ تیر در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران دایر است. در پایان این نمایشگاه به کارآفرین برتر، توان یاب برتر، برترین شرکتی که در حوزه مسئولیت اجتماعی فعالیت کرده، بهترین غرفه و… جوایزی تعلق می گیرد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =