فرماندار مهریز، استقرار اورژانس هوایی در این شهرستان را خواستار شد

یزد - ایرنا- فرماندار مهریز گفت: به خاطر آمار بالای حوادث ترافیکی و گستردگی جاده‌ شمال به جنوب کشور در جوار منطقه، استقرار بالگرد امداد و اورژانس هوایی در این شهرستان ضروری است.

رضا زاده زاده‌مهریزی روز شنبه در نشست مشترک با رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی منطقه افزود: ایجاد این اورژانس یک مطالبه مهم و مورد نیاز است که نفع آن نصیب همه مردم می شود.

وی ادامه داد: کار در اورژانس ۱۱۵ با توجه به شرایط حساس کاری است که مستلزم دارا بودن عشق و روحیه ایثارگری است.

همچنین حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی امام جمعه مهریز گفت: اورژانس ۱۱۵ در امر درمان بیماران و مصدومان نقشی کلیدی ایفا می‌کند و یکی از گام های موثر در آن حضور به موقع و اخلاق مدار بر بالین مصدومان و بیماران در ارائه خدمات است.

در ادامه رئیس سازمان اورژانس یزد با اشاره به اهمیت ارتقای سلامت جامعه به کمک فرهنگ‌سازی و اطلاع رسانی صحیح در خصوص خدمات اورژانس گفت: کاهش زمان رسیدن بر بالین حادثه دیدگان، افزایش میزان رضایتمندی و بهبود کیفیت خدمات ارائه شده از جمله اهداف این مرکز است.

احمد دهقان ادامه داد: در استان در حوزه فوریت های پزشکی توانسته ایم رسالت خود را در راستای رضایتمندی مردم به انجام برسانیم و به گونه ای عمل کنیم که مردم به این حوزه با دیدگاه اطمینان و اعتماد بنگرند.

وی از همراهی مردم و مسئولان با اوژانس ۱۱۵ قدردانی کرد و همکاری برای ارتقای فعالیت ها و خدمات بهتر را خواستار شد و گفت در آینده ای نزدیک شاهد آغاز ساخت ساختمان اورژانس مهریز خواهیم بود.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی یزد گفت فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای فرود و پرواز بالگرد امداد در مهریز از جمله اقدام‌هایی است که در دستور کار بوده که نیازمند یاری و حمایت مسئولان است.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

۷۵۴۱/‏‬ ۶۱۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =