راه‌اندازی واحد رسیدگی به شکایات درباره عملکرد حراست‌ها

تهران-ایرنا- رئیس سازمان حراست کل کشورگفت: سامانه رسیدگی به گزارش و شکایت از حراست‌ها راه‌اندازی شد تا به صورت متمرکز اخبار مربوط به عملکرد حراست‌ها را دریافت و مورد رسیدگی قرار دهد.

«هادی خانی» در آئین تکریم و معرفی تعدادی از معاونان سازمان حراست نفت با اشاره به انتشار برخی مطالب ناصواب و انتساب آن به پرسنل حراست نفت اظهار داشت: ضمن تشکر و قدردانی از آحاد پرسنل و مدیران حراست دستگاه‌ها در سراسر کشور، به ویژه عناصر خدوم و زحمتکش حراست در مجموعه صنعت نفت کشور که در نامساعدترین شرایط آب و هوایی کشور به ایفای نقش حراستی اهتمام دارند، قویاً مسائل و اتهامات اخیر مطرح شده منتسب به مدیران حراست نفت را تکذیب می‌کنم.
وی اعلام کرد: بخش عمده کشفیات در حوزه قاچاق سوخت و فرآوره‌های نفتی بر مبنای گزارش‌های حراست بوده که از این جهت به صورت مضاعف از همه عناصر این مجموعه سپاسگزاری می‌کنم.
خانی در ادامه تاکید کرد: لازمه کارآمدتر کردن حراست‌ها و تحقق انتظارات و ایجاد حراست اثرگذار-کنشگر و پیش‌کنشگر در دستگاه‌ها، مساعدت، حمایت و اعتماد همه‌جانبه مدیران عالی دستگاه‌ها نسبت به حراست و ایجاد فضای مناسب و امکان حضور آنها در گلوگاه‌های اطلاعاتی از قبیل کمیته‌ها و کمیسیون‌های معاملاات، مناقصات و … است.

رئیس سازمان حراست کل کشور با اشاره به ایجاد واحد رسیدگی به شکایات و گزارش‌های در ارتباط با عملکرد حراست‌ها تصریح کرد: البته ما خودمان را بری از خطا و اشتباه نمی‌بینیم. بر همین اساس برای اولین بار با تاکید وزیر محترم اطلاعات، سامانه ۲۰۱۳ به عنوان سامانه رسیدگی به گزارش‌ها و شکایات از حراست‌ها راه‌اندازی شد تا به صورت متمرکز اخبار مربوط به عملکرد حراست‌ها را دریافت و مورد رسیدگی قرار دهد.

خانی همچنین از حساسیت و اهمیت ویژه وزارت نفت در برهه کنونی به مثابه خاک‌ریز نخست مواجهه با دشمنان در جنگ اقتصادی تحمیلی به نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد کرد و تلاش‌های وزیر نفت را مورد تکریم قرار داد.

در بخشی دیگر از این مراسم «حسین حاجی حسینی» رئیس سازمان حراست صنعت نفت با اشاره به بخشی از عملکرد حراست نفت و ارایه گزارشی از برخورد با مفاسد به ویژه در حوزه قاچاق سوخت، پیگیری و برخورد با اختلاس و … بر ضرورت رفع موانع در مسیر حرکت و اجرای ماموریت در امور حراستی و باز گذاشتن دست حراست‌ها در پیشگیری و رسیدگی به مسائل تاکید و از تلاش ها و زحمت های همکاران خود در سازمان حراست صنعت نفت تقدیر و تشکر کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =