۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۵۲
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83403039
۰ نفر

برچسب‌ها

دختران گیلانی در لیگ کاراته وان ایران سه مدال کسب کردند

رشت - ایرنا - دختران گیلانی در اولین مرحله لیگ کاراته اون ایران موفق به کسب سه مدال شدند.

مسئول روابط عمومی هیات کاراته استان روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در جریان اولین مرحله لیگ کاراته وان ایران در بخش دختران که در چهار رده سنی و در تهران برگزار شد، کاراته کاران گیلانی موفق به کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز شدند.

سید فرهاد فقیه زاده افزود: بر این اساس و در جریان این رقابت ها و در رده سنی نوجوانان، آتنا محبوب بشری کاراته کار شایسته استان گیلان در وزن ۵۴+ کیلوگرم با برتری برابر تمامی رقبای خود مدال طلا و مقام قهرمانی را کسب کرد.

وی ادامه داد: همچنین نیکناز امیدی دیگر کاراته کار نوجوان گیلانی حاضر در این رقابت ها در همین وزن پس از محبوب بشری موفق شد مقام نایب قهرمانی و مدال نقره را کسب کند تا مدال طلا و نقره این وزن به کاراته کاران دختر استان تعلق گیرد.

فقیه زاده بیان کرد: در رقابت های رده سنی جوانان نیز، هنگامه بی غم از استان گیلان در وزن ۵۹+ کیلوگرم پس از کاراته کارانی از مازندران روی سکوی سوم قرار گرفت و مدال برنز این دوره از رقابت ها را تصاحب کرد.

در اولین مرحله لیگ کاراته وان دختران ایران، بیش از یک هزار و ۸۰۰ کاراته کار رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید از استان های مختلف کشور حضور داشتند که به مدت سه روز در تهران با هم به رقابت پرداختند.

پیش از این نیز در اولین مرحله لیگ کاراته وان ایران در بخش پسران که در تهران جریان داشت، کاراته کاران گیلانی موفق به کسب ۹ مدال رنگارنگ شدند و در رده سنی جوانان نیز به همراه تیم تهران مقام قهرمانی کشور را کسب کردند.

۷۲۸۵/‏۲۰۰۷/‏

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =