۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۹
کد خبرنگار: 2204
کد خبر: 83403021
۰ نفر

برچسب‌ها

بازاریابی مهمترین نیاز اشتغال بانوان است

بیرجند- - ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی گفت: بازاریابی و حمایت از مهمترین نیازهای اشتغال بانوان به خصوص تولیدات انبوه در کارگاه‌ها است. 

نفیسه نخعی روز شنبه در حاشیه بازدید از کارگاه تولیدی دستان پرتوان به خبرنگار ایرنا افزود: این کارگاه از سال ۸۴ راه اندازی شده و تقریباً چرخه آموزش و تولید در آن تکمیل است.

وی با بیان اینکه بیشترین نیاز فعلی بازار فروش است اظهار داشت: انتظار می‌رود بیمارستان‌ها، کارخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی از تولیدات این قبیل واحدهای تولیدی سفارش خرید داشته باشند تا شاهد رونق بیشتر در این کارگاه‌ها باشیم.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی، افزایش بازار فروش برای اشغال بانوان را راهی برای توانمندسازی دانست و ادامه داد: انواع سوغات، هدیه و نیازهای روزمره در لابه لای تولیدات کارگاه‌هایی همچون دستان پرتوان دیده می‌شود که می‌تواند برای مشتری جذاب باشد.

وی بیان کرد: این بازدید نیز به مناسبت هفته بهزستی و آشنایی مشاوران امور بانوان و خانواده دستگاه‌های اجرایی از نحوه اشتغالان بانوان کم توان برنامه‌ریزی شده که امیدواریم معرفی خوبی از نحوه کار این کارگاه ارایه شود.

کارگاه حمایتی تولیدی دستان پرتوان سال ۸۴ با فعالیت ۱۰ نفر از دختران کم توان ذهنی و جسمی فعالیت خود را در بیرجند آغاز کرد.

کارگاه خیاطی، گل‌دوزی، صنایع‌دستی، بافت و پته‌دوزی از جمله بخش های این واحد حمایتی تولیدی در بیرجند است.

۹۸۹۳* ۶۰۵۴

اخبار مرتبط