ایران اسلامی با اقتدار در برابر مستکبران جهان ایستاده است

بروجرد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: امروز ایران اسلامی با اقتدار در برابر مستکبران و سلطه گران جهان ایستاده است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین علی درویشی روز شنبه در آئین تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بروجرد که در حسینیه ثارالله ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد، افزود: در طول تاریخ مستکبران جهان با کسانی که راه حق و حقیقت را پیش گرفته اند دشمن بوده اند.

وی اظهار داشت: جبهه کفر و استکبار در طول تاریخ با خدعه و نیرنگ تلاش داشته به اسلام و قرآن ضربه بزند و برای رسیدن به اهداف شومشان از هر دورغ و تزویری بهره مند شدند.

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به اینکه باید در برابر دشمنان قرص و محکم ایستادگی کرد، اضافه کرد: دشمنان امروز با بهره گیری از رسانه های ماهواره ای و فضای مجازی با تهمت و افترا قصد دارند نظام مقدس اسلامی را در نظر مردم بدبین جلوه دهند.

حجت الاسلام والمسلمین درویشی بیان کرد: آمریکا و اسرائیل با حمایت از گروههای تروریستی و داعشی قصد ناامن کردن منطقه خاورمیانه و ایران را داشتند ولی همواره در شبکه‌های ماهواره ای و فضای مجازی ایران را به تروریست پروری متهم می‌کنند.

وی ادامه داد: امروز مظهر شیطان بزرگ در جهان آمریکا است و مسلمانان وظیفه دارند تا با برائت جستن از آمریکا خشم و نفرت خود را به نمایش بگذارند.

وی یادآور شد: دشمنان ایران اسلامی امروز در منطقه خار و ذلیل شده‌اند و تلاش دارند تا روحیه خود را حفظ کنند لذا با اعزام ناوهای هواپیما بر به منطقه در پی جبران شکست‌های خود هستند.

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) گفت: در طول عمر با برکت انقلاب همواره دشمنان مخصوصاً آمریکا و اسرائیل قصد ضربه زدن به نظام را داشته‌اند ولی در مقابل اراده قوی و شهامت و روحیه شهادت طلبی پاسداران انقلاب اسلامی ضعیف هستند.

حجت الاسلام والمسلمین درویشی افزود: امروز هیمنه آمریکا توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در منطقه شکسته شده است و سپاه به پشتوانه رهبری و مردم اجازه هیچ تعرضی به خاک کشورمان را به دشمنان نمی‌دهد.

وی اظهار داشت: اگر آمریکا قصد حمله به ایران اسلامی را داشته باشد ۱۳ پایگاه آنان در منطقه در تیر رس موشک‌های فوق پیشرفته و نقطه زن سپاه قرار دارد و در کوتاه‌ترین زمان آنان را نابود خواهیم کرد.

وی بیان کرد: آمریکا باید بداند که در مقابل سد محکمی مانند ملت ایران ایستاده است و تا زمانی که مقام معظم رهبری با عظمت در مقابل آنان ایستاده است آنان جرأت تجاوز به این آب و خاک را ندارند.

وی با اشاره به اینکه امروز کشور ما نیاز به اراده‌های مستحکم و فکرهای قوی و دشمن سیتز دارد افزود: امروز نیازمند مجاهدان بزرگی مانند شهید حججی ها هستیم و به لطف خداوند در سپاه انقلاب اسلامی اینگونه افراد بسیار هستند.

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: امروز ملت ایران از انقلاب کردن خود پشیمان نیستند و با اراده‌ای پولادین و تا آخرین قطره خون از اسلام و انقلاب و ولایت و رهبری پشتیبانی خواهند کرد زیرا فرهنگ انقلاب ما فرهنگ غنی عاشورا و ایثار و شهادت است.

به گزارش خبرنگار ایرنا در ادامه این جلسه از زحمات حجت الاسلام علا دولتشاهی مسئول دفتر نمانیدگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بروجرد تقدیر و حجت الاسلام امین نوری نیا به عنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بروجرد معرفی شد.

۷۱۹۰/‌۷۲۷۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =