۲۹ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۲۵
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83402852
۰ نفر

برچسب‌ها

گیلان قهرمان مسابقات شطرنج دانشگاه های آزاد کشور شد

رشت - ایرنا - رقابت های شطرنج دانشگاه های آزاد سراسر کشور با قهرمانی تیم گیلان پایان یافت.

دبیر هیات شطرنج استان گیلان روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت های شطرنج قهرمانی دانشگاه های آزاد سراسر کشور که در دانشگاه آزاد تهران جریان داشت، جمعه شب با قهرمانی تیم گیلان پایان یافت.

محمود ترازی افزود: در این دوره از رقابت ها، تیم های شرکت کننده به صورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند که در نهایت تیم دانشگاه آزاد گیلان با اقتدار و با برتری برابر همه رقبای خود، عنوان قهرمانی را کسب کرد.

وی ادامه داد: در جریان این مسابقات که در پنج دور برگزار شد، تیم شطرنج دانشگاه گیلان در هر پنج دور حریفان خود را مغلوب و با کسب ۱۰ امتیاز مقام قهرمانی رقابت های شطرنج دانشگاه های ازاد سراسر کشور را به خود اختصاص داد.

به گفته دبیر هیأت شطرنج گیلان، آریا امیدی، سیدمحراب خوشکلام، علی راستبد، محسن وقار و بنیامین بابانیا اعضای تیم شطرنج استان را در رقابت های قهرمانی دانشگاه های آزاد سراسر کشور تشکیل می دادند، همچنین حمیدرضا جدیدی به عنوان مربی و سیدمحمد موسوی به عنوان سرپرست این تیم را همراهی می کردند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین شطرنجبازان تیم دانشگاه آزاد گیلان در هر پنج میز عنوان نخست را کسب کردند و آریا امیدی یکی از شطرنجبازان این تیم با پیروزی در هر پنج مسابقه، عنوان قهرمان قهرمانان این دوره از رقابت ها را تصاحب کرد.

۷۲۸۵/‏۲۰۰۷/‏

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =